1. 1.
  Bu iki uç gündür sık sık karşılaştığım hastalıklı bir ruh göstergesi. Yani bu taziyelerden kolaj yapıp instagrama atmak veya twitleri rtleyerek kendimizi mi ispatlıyoruz bilemiyorum. Bildiğim şey kendi kendimizi rezil ettiğimiz. Yapacak daha değerli şeylerimiz olmalı.
  3 ... kozmo kreymir
 2. 2.
  bu övünmek değil "e hani nooooldu?" demektir.

  ayırdına varın.

  yabancıların soma taziyeleriyle övünmek
  3 ... bir zamanlar sokak lambasiydim
 3. 3.
  Övünmek değildir, hiç tanımadığımız insanlar tarafından destek görmek insanı mutlu ediyor bu kötü günlerde.
  3 ... wilcoo
 4. 4.
  bizimkiler rabia yapıp ekranlarda ağlıyordu. karşılığı gelmedi ne oldu.
  herkes den geldi hemde mısıra bakarken görmediğimiz azerbeycandan güney amerikadan komünist diye yaftaladığınız kübadan bile lan.
  2 ... ecemcix
 5. 5.
  beyinsizlerin anlayamayacağı paylaşımdır. bu paylaşımda hiçbir müslümaan arap ülkesinden mesaj alınmadığını göstermektir amaç. ama ezik ülkemin ezik insanları işte sizler gibiler anca bunu böyle algılarsınız.
  ... markasiz
 6. 6.
  Iyidir. Insanlar önemsiyor demektir. Bu ovunmek değil insanların yanınızda olmasıdır.

  Gerçi sizi ispanya amerika Belçika kesmez değil mi. Eh biz de isterdik bi müslüman kardeşlerimiz! Sikleseydi bizi. Sahi bi iran Irak suriye vardı noldu onlara.
  3 ... hobiolarakyaparsin
 7. 7.
  Ülkemizde her bi bokun siyasete bağlandığını gösterdi bu entryler hoş oldu güzel oldu. yok efendim Adriana lima çok üzülmüşmuş rihanna kapak fotoğrafını soma yapmışmış bunların yüce halkımız tarafından orada burada paylaşılmasıydı başlıkta kastedilen. Herşeyi abartarak yaşıyoruz bi tane de normal bi hareketimiz anasını satıyım.
  ... kozmo kreymir