1. 1.
  Yemin ediyorum türkiyede olsa beni siklemeyeceğini düşündüğüm kızlar geri takip ediyor mesaj bile atıyor. Hatta kendileri bile ekliyorlar. Çoğu da türkiyede olsa min 100.000 takipçi kazanacak kişiler. Yemin ederim türkiye standardının üzerindeler. Bizim kızları oraya göndersek %90’ının yüzüne bile bakmazlar.

  Ulan o kızlar sarahah kullanmıyor, gittiği her kafenin, mekanın fotoğrafını sosyal medyada paylaşmıyor, random kullanmıyor, arabada 100 tane hikaye çekmiyor.

  Ama türk kızları öyle mi? Değil.

  - mekana, kafeye gider 100 tane hikaye atar.
  - Arabaya biner 100 tane hikaye atar.
  - Seyahat ederken 100 tane hikaye atar.
  - Sonradan görmedir.
  - Fiziğini sergiler.
  - Görgüsüzdür.
  - ilgi orospusudur.
  - Egosunda yüzer.
  - Kendisini vazgeçilmez sanar.
  - Egosunu tatmin etmeye çalışır.

  Sırf amları var diye belki sikerim umuduyla götlerini kaldırdınız, vazgeçilmez sandırdınız, tek am onlardaymış gibi bi izlenim bıraktınız. Sonuç bu. Türk kızları neden böyle diye düşünürken yaptığınız yavşaklıkları, amsalaklıkları düşünün orospu çocukları.

  iş bu entry genel gözlemlerim üzerine yazılmıştır. Elbet istisnalar olacaktır ama ne yazık ki genel olarak bu durum böyledir. Sözlükte de Türk kızlarımızın durumunu izleyebilirsiniz. iyi türk kızı yok mu? Elbette var. Zaman geçtikçe azalıyor. Analarımızın zamanındaki gibi değil çoğu şey. Üzgünüm. Gerçekler...
  1 -2 ... gethere