1. 1.
  Muslumanliktan baska bir sey ogretilmeyen turk insanina dogerleri de ogretilerek ufkunun acilmasi gereklidir. Madem din ogretiyorsunuz muslumanligin misyonerligini yapmayin. Onun yeri camidir.
  -2 ... bu ne bicim hikaye boyle
 2. 2.
  hayır yani müslümanlıktan başka bir din öğretilmemesi yandaşıyım ben de. ancak müslümanlık doğru öğretilirse zaten diğer dinler hakkında da bilgi sahibi olur öğrenciler. kendi dinimiz bile doğru düzgün öğretilmiyor. dini olarak en önemli şeylerden bahsedilmiyor. sihir ve büyünün olmadığından bahsediliyor. kabala öğretisinden bahsedilmiyor. sonradan kendi imkanlarımızla öğrenirsek öğreniyoruz. yunan tanrıları denen şeyi alıp bizim eğitimimize koyuyorlar. falan. bilim bilim diyorlar, din dersi ile fen dersinin birbiri ile çelişmesini engelleyemiyorlar. ayrıca din bir kültür değildir. ahlak ise göreceli olduğundan bilgi olduğunu zannetmiyorum.
  ... atabaka
 3. 2.
  nasıl ki bu ülkede bazı vatandaşlar! ağlanıyor diye kürtçe diye seçmeli ders geliyor ülkede yaşayan gayrimüslimler için de olması gereken ders.
  1 ... pembeojelihatun
 4. 3.
  sadece belli bir dini öğretmek yerine birçok inanışı karşılaştırmalı olarak vermenin daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Ama öncelikli sorun öğretmen. hangimiz doğru düzgün din dersi gördü ki biz çekirdek çitliyorduk vallahi acı ama gerçek.
  1 ... queenofissizs