1. 1.
  neden böyle birşey yaptıklarını hala anlayamadığım insanlardır. x* dilinde küfür etmeyi biliyon mu? diye sorup o x dilindeki küfürü bilerek kendini diğer insanlardan üstün mü görürler bilmiyorum. bu insanların hangi dilde küfür edebildiğini öğrenip o dillerin olduğu yerlere yollayıp hadi doya doya küfür et şimdi diye imkan sunulması gerekir. aksi takdirde bu bir hastalık olup hemen akabinde bu hastalık yerini manyaklığa bırakmaktadır.
  ... shadowofdonkey
 2. 2.
  genelde ilk öğrenilen fuck you dur.
  1 ... baytarsabbah
 3. 3.
  (bkz: puta)
  ... visne curugu
 4. 4.
  motherfucker'i direkt anneye kufur sanan turklerdir.
  1 ... improper
 5. 5.
  fuck kelimesinin anlamını öğrendikten sonra, birine ana bacı sövme babında "mother father sister fuck you" demesi muhtemeldir.
  1 ... baytarsabbah
 6. 6.
  bütün dünya dilleri bir araya gelip yeni bir dünya dili oluşturulmaya çalışılsa sanırım küfürler türkçe'den alınır. bu kadar rahatlatan ve insanın içindekileri tam olarak yansıtan başka küfürleri olan bir dil olmadığı kanaatindeyim. o yüzden bu başlıkta bahsedilen insanlar sikimsonik işlerle uğraşmaktırlar.
  ... mellonnim
 7. 7.
  kendi dilinde de küfürden ve ana fiillerden başka kelimeler bilmeyen bir insanın yapacağı davranıştır.
  ... freyaa
 8. 8.
  tarih boyunca saldırganlığa nasıl alıştıysak artık. dur lan önce küfür öğreneyim de ilerde anlayamadığım bişey sölerlerse ana avrat söverim ben bunlara diyerek ilk olarak o dilin küfürleri öğrenilir.
  ... kulak kiri
 9. 9.
  yanında farklı bir dille konuşulurken küfür edilirse, ayık olmak babında öğrenilmiş olabilir.
  ... selfen
 10. 10.
  Yoktur, alaman mesut özil bile türkçe sövüyor.
  ... sonbirdefa