1. 21.
  Türkçe’yi düzgün bir şekilde konuşsun lütfen. Belli etmeye çalışmasına gerek yok, başka bir dil bilmek güzeldir, direkt söyleyebilir itici bulmam.
  ... xmockingbirdx
 2. 20.
  Dün gördüm "allianz intırneyşınıl bir firma, nasıl fark ücreti talep edersiniz". Vereceğin 250 lira para, ne artistlik yapıyorsun.
  ... siggurd
 3. 19.
  yapıyorsanız böyle mallıklar yapın çok sempatik hehe.
  ... kimbugozlerindekiyabanci
 4. 18.
  turkce konusurken araya aptal saptal ingilizce kelime sikistirirlar. var ya elimin tersiyle bi carpasim geliyo ki size anlatamam.
  3 -1 ... tirtil olmadan ucan kelebek
 5. 17.
  Ağzını yaya yaya okaaaaay diyen ibnelerden olmadığı sürece sıkıntı yok.
  3 -1 ... bu da mi
 6. 16.
  Genelde bu tipler türkçe konuşurken araya ingilizce kelime sokarlar illa. Yarım yamalak türkçesine birde ingilizce kelime sokarak entellektüel olduğunu sanar böyle hanzolar.
  2 -1 ... reddevil11
 7. 15.
  boşuna mı öğrendik Rusçayı. galiba o erkek benim. ha ingilizceyi yabancı dilden sayan pek kalmadı artık onu da ekleyeyim.
  -1 ... baba kreyzi
 8. 14.
  Yes orrayt.
  1 -2 ... hopkins
 9. 13.
  bir şeyler ispatlama çabasında olan erkek genelde kaybeder.
  1 -1 ... dodiyez1
 10. 12.
  Benimdir bu erkek. Ben bu dilleri öğrenene kadar anam ağladı. Bazen bi an geliyor ki beynim pılını pırtını toplayıp köşeye çekilip saatlerce yüzüme bile bakmıyor. Bu kadar acı, sancı çekip sırf mütevazi olacağım ayağına bildiklerimi saklayamam hiç kusura bakmayın. Saklamıyorum ulan. Beş dil konuşuyorum. Gün geliyor bütün bu dilleri yarım saat diliminde kullanmak zorunda kalıyorum ve bu da bazen beynimde küçük hasarlar yaratmıyor değil.
  2 -2 ... usulca enseye vuran ersoy