bugün

tinychat isimli sitede bir odada herkes beni çok sevmişti, istanbul'da yaşadığımı söyleyince banladılar, söyler söylemez banladılar, vpn + başka isimle geri girdim, "bir de utanmadan bizimle konuşuyor" falan yazıyorlardı... "böylelerinin internete erişimi yasaklanmalı" falan yazıyorlardı...
sorsan en modern, en çağdaş onlardır...

insan... insanı geçtim canlı muamelesi bile yapmıyor amk piçleri...

he tabi böyle olmayanlarla daha çok karşılaşıyorum ama, böyleleri de çok var...
Turk erkeginin abazanligi dunyaca bilindigi icin basiniza gelen durumdur.. yazik lan. Hintlilerle, araplarla ayni kefeye konmak acinasi bir durum gercekten. Ben de ingilizce ve almancam icin cok kullandim ama cok sukur kimse engellemedi. Adamlar doymuş olduklari icin asilma ve benzeri durumlarda asla bulunmuyorlar, harika. Sevgilim var demenize de gerek olmuyor.
alakasi yok.

ukraynali, amerikali, ispanyol ve sanirim italyan arkadasliklarim oldu. erkek/kadin fark etmeksizin.

turkiyeye geldiler vs. hatta birisi bu sene geldi kapadokyada buraya da gelecek.

olay sizinle alakali. kadinlara send me nude demiyorsaniz problem olmuyor gencler.

ukraynali yazilim muhendisiydi. elbise onerisi bile aldim ben. duzgun davranin kimsenin tipinizi, irkinizi vs onemsedigi yok. insan olun.
Sizde benim gibi yapin.

Turcia, turkland, turkei.

Turcia favorim. Doğrusu da bu zaten.
Normal durum .çünkü arkasından gelecek cümle %80 meme aç olacaktır.