bugün

sakat kafaya sahip erkektir.

kısıtlıdır, dardır, kısıktır. islamı beynini kullanıp araştırarak kuran'dan değil, kulaktan dolma (otomatik)öğrenen erkektir.
insan evleneceği kişiye herhangi bir şart koşamaz. ancak fiziksel(maddi) durumunu-düşünce(manevi) yapısını açıklayabilir, anlatabilir.
Evlenmezse evlenmesin? Kendinize saygınız yok mu?
ben ileride evlenemeyeceğimi bildiğim açık bir kıza, birbirimizden hoşlandığımız halde yanaşmadım, kimsenin kimseyi değişime zorlama hakkı yok, kendisi isterse ne ala, herkes ileriyi düşünerek kendi yaşam tarzına uyan kişileri bulmalı.
eski sevgilimdir. Nitekim ayrıldık. Başlığı görünce bile tepem attı söyledikleri, yaşadıklarım, karşı çıkışlarım ve yapmaya çalıştığı psikolojik baskılar aklıma geldi. Yapmayın lütfen ya eğer tesettürlü birini hayatında istiyorsan seçimini ona göre yap ve kimsenin ne duygusundan ne de zamanından çalma. kızı açık görüp aa iyi ben sevdim daha sonra iş ciddiye binince kapatırım düşüncesine girmeyin sonuç olarak dürümcüdeki ayran değiliz.
Tekmeleyeceğim erkek. Yani hetero olsaydım tekmelerdim. Çok şükür bu saçmalıklara katlanmak zorunda değilim.
bizim bir bilgisayar hocası vardı, evlendikten sonra kapandı.
şayet ki "ben açık bir kızla evlenemem, yaşam tarzıma uygun değil." diyorsan açık bir kıza yanaşmayacaksın.
Kimse için değişmeyin.Doğru bildiğinizi söyleyin.Bırakın onlar sizi suçlasın,güvenilir değilsin desin.Herkes aynı düşüncede olmak zorunda değil.insanları olduğu gibi sevmeyi deneyin.Kalıba sokmaya çalışırsanız yanınızda bulamazsınız.
Beyinsiz erkektir. Eğer sen illa kapalı kız istiyorsan bu kız senin istediğin kız değil işte. Eğer çok dindarsan ve gtün yiyorsa kızı terk et yoksa boş yapma, insanları da zorla olmadığı bir şekile sokma aq.

Bunun yanında Dini inancından dolayı kendi bireysel tercihiyle değilde başka etkenler sebebiyle kapanan bir kız iki yüzlü bir karaktersizdir. Dışarıdaki tüm açık kızlar ondan daha fazla karakter sahibidir. Zaten biz ne çekiyorsak bu iki yüzlü insanlardan çekiyoruz. Her türlğ pislik bu başı kapalı olup aslında doğru dürüst inanmayan yaratıklardan çıkıyor. Sktir git kendi inandığın gibi yaşa da insanları kandırma...
Parası varsa bir süre sonra 4 hanımla evlenmeme izin vermezsen seni boşarım diyecek dalyaraktır.
ben kapaliysam o da kapanacak. kimse kusura bakmasin.
görsel
Delikanlı erkektir. Gavatlar anlamaz. Evet.
aşağılayarak yolun gösterilmesi gereken erkektir.

görsel
yav bi fuck off denmesi gereken kişidir. işte hep buyüzden süslümanlar arttı. bir şey içten gelecektir iki sen erkek olarak giyimine dikkat ediyor musun? islami mi giyiniyorsunda kızdan istiyorsun.
yani bu neyin kafası. eğer açık bir kızsan bilirsin ki adam muhafazakar. tesettürlü istiyor. daha bununla evlilik düşüncesini devam ettirmek de nedir?

kapalı insanlanla evlenmek istiyorsan, açık insanla ne işin var?

hayır bide şunu anlamıyorum, o kiz nasil bir omurgaya sahip ki giyimini bi adam icin deegistiriyor??
Hangi midesiz sevdiği kadının bir türbanlıya dönüşmesini ister ki?

Şüphesiz akıl sağlığı yerinde olmayan erkektir.
Bunların ağzına bir güzel sıçıp kenara atmanız gerek.
Kabul ederseniz sorunlu bir hayata adım atmışsınız demektir.
açık sözlü bir erkektir. evet.
Eğer evlenmek istediği kızı seviyorsa sevdiğini ateşe atan işe yaramaz bi insandır. Şirke sürükler.
Eline verilecek erkektir.

Bu işıd kafalılar böyle başlayıp, evlilik boyunca sizi kölesi yapmaya üstüne kata kata devam edecektir.
hanım kızlarımızın mecburen kabul ettikleri meseledir. bizim arkadaş bunu yaptı. kız mrcbur kapandı üstüne mesleğide bıraktı.

sonra ne oldu bu erkek bu kızı açık bir kadınla aldattı kız ortada kaldı. özetle birlikte olmanız için sizin hayatınızı değiştirmeye kalkan insanlardan uzak durun kızlar.
güncel Önemli Başlıklar