1. 35.
    sakat kafaya sahip erkektir.

kısıtlıdır, dardır, kısıktır. islamı beynini kullanıp araştırarak kuran'dan değil, kulaktan dolma (otomatik)öğrenen erkektir.
    insan evleneceği kişiye herhangi bir şart koşamaz. ancak fiziksel(maddi) durumunu-düşünce(manevi) yapısını açıklayabilir, anlatabilir.
    ... aeneskral
  2. 34.
    böyle bir tipi ben de gördüm. kızı kapatmayı başardı ama evlenmediler.
    ... ruh okuzu
  3. 33.
    Evlenmezse evlenmesin? Kendinize saygınız yok mu?
    ... ekinsucansever
  4. 32.
    ben ileride evlenemeyeceğimi bildiğim açık bir kıza, birbirimizden hoşlandığımız halde yanaşmadım, kimsenin kimseyi değişime zorlama hakkı yok, kendisi isterse ne ala, herkes ileriyi düşünerek kendi yaşam tarzına uyan kişileri bulmalı.
    2 -1 ... kellim kellim layenfa
  5. 31.
    Benim bakış açım şu yönde.

Ya bomba imha kıyafeti ile dolaşırsın yoksa ben evlenmem ci tayfadanım.

ya kapanırsın yoksa ben evlenmem diyen erkek

Ben eşimi sokakta bulmadım. O bomba imha kıyafeti giyilecek öyle sokağa çıkılacak yoksa boşarım. Bide füze savunma sistemi taşıyacak çantasında.
    -2 ... uzay muhtari
  6. 30.
    eski sevgilimdir. Nitekim ayrıldık. Başlığı görünce bile tepem attı söyledikleri, yaşadıklarım, karşı çıkışlarım ve yapmaya çalıştığı psikolojik baskılar aklıma geldi. Yapmayın lütfen ya eğer tesettürlü birini hayatında istiyorsan seçimini ona göre yap ve kimsenin ne duygusundan ne de zamanından çalma. kızı açık görüp aa iyi ben sevdim daha sonra iş ciddiye binince kapatırım düşüncesine girmeyin sonuç olarak dürümcüdeki ayran değiliz.
    4 ... miyop astigmat
  7. 29.
    ilk aşkımı böyle kaybetmiştim. Başlarda her şeyimi beğenen insan iş ciddiye binip aileler tanıştıktan sonra Müthiş bir kıskançlık hastalığına tutuldu. Sağa baktın suç, sola baktın suç. Niye bunu giydin, Niye ruj sürdün, kime süslendin? Artık iş annesinin de gazıyla mutasıp giyim mağazalarına kadar uzanırken bir gün ona sordum “ ama sen beni böyle gördün, ilk böyle beğenmiştin, böyle sevdin? “ cevap veremedi. Zaten hep yerine göre giyinen bir insandım, insanım. Din kişiye özel bir şeydir. insan kendi isteğiyle yaparsa yapar. Kıskançlıkla bir kadını buna zorlamak ise bambaşka bir şey.

Sonuç olarak baştaki Erkekle, sondaki erkeğin aynı olmadığı erkektir.

https://youtu.be/PVjiKRfKpPI
    8 -2 ... lara croftt
  8. 28.
    Tekmeleyeceğim erkek. Yani hetero olsaydım tekmelerdim. Çok şükür bu saçmalıklara katlanmak zorunda değilim.
    1 ... mor kadife
  9. 27.
    bizim bir bilgisayar hocası vardı, evlendikten sonra kapandı.
    şayet ki "ben açık bir kızla evlenemem, yaşam tarzıma uygun değil." diyorsan açık bir kıza yanaşmayacaksın.
    ... sweet mandarine
  10. 26.
    Kimse için değişmeyin.Doğru bildiğinizi söyleyin.Bırakın onlar sizi suçlasın,güvenilir değilsin desin.Herkes aynı düşüncede olmak zorunda değil.insanları olduğu gibi sevmeyi deneyin.Kalıba sokmaya çalışırsanız yanınızda bulamazsınız.
    1 ... kuticim16