bugün

çiğnenesi tiplerdir. harcanmalıdır. ona aşık olduğunu zannettiği kişi sayısı kadar taşla içi doldurulmalıdır.
genellikle son dönemin solaryumdan yüzü kiremit rengine dönüşmüş, minicik ama kocaman zincirli çantalardan takan, bvlgari kolyeli, kahküllü, dümdüz fönlü, babetli ablaların ağızlarını yaya yaya utanmadan skılımadan sarf ettikleri cümlelerin başında geliyor. klonlanmış gibi aynısınız zaten, hangi birinize aşık olunsun a be tikicim.
burnu kaf dağında gezinirken, kıçı tavanlarda dolanan kişidir. halihazırda bir tane bile seveni yoktur, bunu kendisi de bilir. ama insanoğlu bu, bu tür bir bilgi kime ağır gelmez ki? ona da ağır gelir, onu seven 1 tek kişinin bile var olmadığı fikriyle içi içini kemirir. sonra kendine cillop gibi 1 savunma mekanizması bulur. reddetmeyi tercih eder, durumu tersine çevirip insanların onun aşkıyla yanıp tutuştuğunu kurgular hayal dünyasında. oysaki bunu yapmaya mecburdur, kim sevilmemek ister ya da kim sevilmeyi istemez ki?
- herkes bana aşık olum yaa
+ abi dikkat et bakkal remzide seni süzüyor.
ha ha ha ha hassiktir diye gülünen tiplerdir.
genelde liseden yeni mezun okul takımında basket oynamış tiplerdir.hele bunların boyları uzun ve biraz yakışıklılarsa egoları tavan yapmıştır.
sürekli yayvan şekilde konuşan, türkçeyi ingilizce gibi, ingilizceyi ise hiçbir şeye benzemeyen bir dil gibi telaffuz eden, kızlarla konuşmaya başlamadan evvel salak salak gülümseyen ve ardından göz kırpan, her konuya hakim olduğunu düşünen ruh sağlığı bozuk tiplerdir.

böyle olmalarına sebep birkaç kızdır aslında, ama kafalarındaki düşünce madem ki 3 kız bana aşık hepsi aşıktır kesin gibi bir düşüncedir. hemen hemen her cümleleri boş cümlelerdir. etrafındaki herkes sıkılır, kız da erkek de.
ya herkes'de elini kolunu sallayarak aylak aylak gezen, culsuz, capulcu tiplerdir. gecerken kizlari kesip aha kari bana is atti derler. *
tecrübelerime göre kızlarda sık görülen bir rahatsızlıktır.
paranoyak şizofren göstergesidir.*
uzak durulması gerekir yoksa bir süre sonra kendi attığı yalana kendileri inanalardan olup "lan kimse beni beğenmiyor mu acaba?" diye düşünmeye sebep olur.
şepeşilleyi vurmak istediğim asalak tiplerdir.
ilk baslarda nasi lan? diye bakarsiniz adama, alistikca gulumsetir, en sonunda topluca dalga gecilir bu adamla ...
*
kişiler kendilerini olmadıkları gibi göstermeye bayılırlar. Ben hiç yalan söylemem diye dolanan kişi aslında hep yalan söylüyordur. Hiç aldatmam diyen kişi de sadakatsizdir. bunlar sadece bir genelleme olmakla beraber kişi kendisine aşık olunmasını arzu ediyor ve bunu anlatırken mutlu oluyordıur. kendisine aşık birçok kişinin olması onu mutlu edecektir egosuna aslında masturbasyon yapıyordur. bunların temel nedeni ise özgüvendir.
(bkz: özgüven eksikliği)
aslında dolandırılmaması gereken tiplerdir.
güncel Önemli Başlıklar