1. ?.
  "ya fenerbahçeliler beşiktaşlı, ya da bursaspor 3546531 gömlek üstün..." bursa'dan şampiyonlugu aldıklarını zannedip beşiktaş diye bagıranlar oluyor hani ondan diyorum.
  6 -6 ... tcburak
 2. 1.
  seviniyoruz çünkü şeytanın bacağı kırıldı.

  (bkz: şimdi yarrağı yediniz)
  4 -2 ... kafatasci iskelet
 3. 2.
  seviniyoruz çünkü bir hafta önce bitmiş bir takımın bugün tekrar mücadele ettigini gördük, seviniyoruz çünkü artık bir umudumuz var bu sezona ait, ayrıca galatasaraya karşı tek üstünlügünüz olan kadıköy galibiyet serisi sekteye ugradı devamı gelecek.

  edit: ayrıca galatasaraylılar beraberlige seviniyor diyenler, olimpiyat stadında ki ilk galatasaray fenerbahçe derbisinde ki skor 2-2 dir, maç sonunda aziz yıldırımın seyircilerle olan muhabbetini bi hatırlasınlar, sahaya inmek, seyirciyle beraberlik mutlulugunu paylaşmak, gibi atraksiyonlar.

  (bkz: #9725215)
  1 -3 ... wakabayashi
 4. 3.
  (bkz: fenerbahçe taraftarı/#9724839)
  ... killanici
 5. 4.
  yöneticinle, sanatçınla, taraftarınla hafta başından beri 7 mi atarız, 10 mu atarız dediğin rakibin gelmiş, yeni transferlerin dahil tam kadro kendi sahanda çıktığın maçta sana onca eksiğine rağmen futbol dersi vermiş, seni kendi sahanda ezmiş, kendi sahandatek pozisyona girememişsin hala kalkmış utanmadan lam lim yapıyorsun.

  Ali sami yen'de beraberliklere razı futbol oynayan babamdı sanki.
  2 -2 ... anakinskywalker