1. 1.
  dünyadaki en adi dü$üncelerden biri. bu kadar saçma sapan bir $ey daha olamaz.

  bi' siktirip gidelim lütfen.
  6 -1 ... spitneybears
 2. 2.
  Konya, da bolca erkek cocuk yapma sebebidir. Torelere gore, once en buyuk erkek evlendirilerek, ayni cati altina alinir. Sonra ikinci erkek evlendirilerek, buyuk olani kapi disi edilip, yerine yeni evliler gecirilir. En kucuk, evlendikten sonra ev artik yasli ebeveynler ve olene kadar bunlara bakmak zorunda olan, taze cifte kalmistir.
  3 ... dalton ana
 3. 3.
  evrim gerçekleşirse diye dişi maymun alıp besleyen zihniyete yakınlık gösterendir.
  1 ... cok gicik yaa
 4. 4.
  bu fikirle üretim yapan bütün karı kocalara rabbim tez zamanda akıl fikir ihsan eylesin. çünkü babam der ki bir baba dokuz çocuğuna bakmış ama dokuz çocuk bir babaya bakamamış. ha babam bana bunu neden der bilmiyorum ama alakalı alakasız ara sıra söyler. ben yeterim sana zaten desem de o belki de bu ebeveynelerin tam tersini düşünüyor, kimseye yük olmasam diye düşünüyor. ama canım babam, sen bana yük olmazsın ki. * *
  ... blackberry
 5. 5.
  değişmeyen dünya düzenidir. bugünlerde bile aileden birine ben çocuk istemiyorum denildiğinde cevap hep; yaşlandığında kim bakcak sana sözü olmuştur. acınasıdır. madem ki bir bakıcı lazımdı bunu özel olarak yapan şirketler var artık. oysa adam gibi sevgiyle büyütülse çocuklar, yaşlı anne ve babaya bakmak bu dünyada yapılabilecek en güzel iyiliklerin başında gelir. çocuğu sırf bencillik ve yaşlılık korkusuyla sığanacak bir dal olarak görmek çok yanlış bir tutumdur. (bkz: sevgi güzellik ister)
  ... ceylan2270
 6. 6.
  http://img88.imageshack.us/img88/658/bsg.png
  2 ... cuneytzengin
 7. 7.
  olabilitesi de yok degil diyebilecegimiz durum.
  (bkz: vallaha benim aklıma geldiydi)
  ... penguenci
 8. 8.
  geleceğe yatırım, ben ilerde yatarım o da bana bakarcılıktır.
  4 ... sosyete
 9. 9.
  haberler seyredildiginde vazgeçilebilecek eylemdir, zira artık evlatlar ebeveynlerini kıtır kıtır dogramaktadır.
  dünya nereye gidiyordur.yalnız ve güvende olmak daha iyidir, zaten saçmadır, fikirden dönülmesi gerekir.
  1 ... baklava calan cocuk
 10. 10.
  spermbank babanın, yumurtabank annenin geleceğe yatırım yapmak adına ve bu uğurda birleşmeleri sonucu temelleri atılan, 9 ay sonra, eğer sabredemezse 7 ay sonra dünyaya erken gelecek olan o günahsız evladın, kimilerine göre düşünsel altyapısı.
  ... aribra