1. 1.
    Dünyanın en saçma eylemlerinden biridir. Otobüse herkes para verip bir hizmet alıyorsa verdiğin paranın karşılığı oturmak herkesin hakkıdır. Bir de bazıları bedava falan indirimli biniyor daha az para verip yer istemesi tam yüzsüzlük. Evet.
    5 -8 ... oytunkaran
  2. 2.
    saçmalık değil güzelliktir. ruhu yavşaklaşmış olanlar bunu kendine zahmet görür, böyle düşünenler için umarım yaşlanırda yerlerde sürünürsüz elinizi tutup kaldıranınız olmaz diyorum.
    3 -2 ... mecburi istikamet
  3. 3.
    yaşlandığında görürüm o saçmalığıdır.
    3 -1 ... sadaeke
  4. 4.
    Bu mk sistemi benden zengin adamlardan otobüs parası almıyor ama yarın ben 65i geçerim bu sefer paralı olur kesin.
    1 ... erbolatbatur
  5. 5.
    Hayır tabir çok yanlış ayakta durmaması gereken yaşlı zaten belli oluyor ama bazıları var, süsü püsü tam teşekküllü hiç bir arıza görünmüyor ama otobüse binince tam dibinde durup cıklamaya başlıyor. Tam o arada içimden diyorumki dışarda gezmeye enerjin var da otobüste ayakta durunca mı yaşlılığın aklına geliyor.
    3 ... dj battaniye
  6. 6.
    aynen kardeşim gelmisin 60 yaşına gidecegin yere taksiyle git..

ver 10-20 lira,mezarı mi götüreceksin amk..
    2 ... diablo1987
  7. 7.
    işte bu zihniyet bizi barış içinde huzurlu ve mutlu bir toplum yapacak.

haleluyaaah...
    ... mavraci
  8. 8.
    Saçmalık değil kuraldır. Otobüste ön koltuk yaşlılara, hamilelere, gazilere, engellilere ve çocuklu annelere aittir. Siz orayı işgal ederseniz size siktiri çekmekte sonuna kadar haklıdır.
    ... serdarsl06
  9. 9.
    Yarın yaşlılık sana da uğradığında, en çok serzenen sen olacaksın. Onun için şimdilik keyfini çıkar uyur taklidi yapmanın.
    1 ... adim recep mekanin sahibiyim
  10. 10.
    Saçma sapan bir durumdur.gereksiz bir toplum dayatması.
    6 -7 ... atanamayan at is back