1. 1.
  istemsiz olan olay. karşında çökmüş, buruşmuş insan çok da uzak olmayan bir zaman önce aynı senin gibiydi ve sen de bir süre sonra onun gibi olacaksındır açık ve net.
  ... public agent efsanesi
 2. 2.
  çok sağlıklıyım, bir tanrı varsa ona şükürler olsun. kendimi ruhen ve fiziken yeterince diri ve sağlıklı hissediyorum. eğer başıma bir şey gelmez ve uzun yıllar yaşarsam onlar gibi olacağımı hissediyorum. moralim bozulmuyor ama gerçekleri idrak ediyorum, bu bedenin toprak olacağını çok iyi anımsıyorum. bazen babamın ellerine bakıyorum, kilosuna rağmen derisi incelmiş, damarları çok keskin, baya baya yaşlanıyor. her sofraya oturduğumuzda elindeki damara dokunurum, elimi tutar yaşlanıyoruz olum der. sürekli tekrarlıyorum bunu. bazen sarılıp kaldırıyorum filan yaşlandım diyor, yavaş olum kaldıramam filan. hepimiz eskiyoruz, öleceğiz, kimimiz yaşlanamadan ölüyor. ben de yaşlanmadan ölmek isterdim.
  6 -2 ... yikanmak istemeyen cocuk
 3. 3.
  niye bozuluyo lan ben yaşlı görünce mutlu oluyorum. böyle savunmasız sanki tekrar bebek olmuşlar gibi.
  ... ssnormandia
 4. 4.
  Yaşlanacağın gerçeğini hatırlatır. Sık sık oluyor. Ama hayatın gercekleri napalım.
  2 ... peri10
 5. 5.
  Doğarsin yüzün burus burustur ağzında dişlerin yoktur yardıma muhtacsindir yuruemiyosundur bez baglarlar yaslanirsin yine burusursun sadece damaklarin kalır altın bezlenir yuruyemezsin yardıma muhtacsindir hafizan zayiflar cekersin.

  Hayat resmen kisirdöngü.
  ... patronum