1. 11.
    halbuki virüs kendisi amına kodumun çocuğu.

senin ağzını yüzünü sikeyim emi.
    2 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  2. 12.
    bu beğeni manyağı orol orul o. çocuklarına biri döve döve anlatsın artık. yaşlılar virüs taşımıyor, bağışıklık sistemleri zayıf diye dışarıya çıkmalarına izin verilmiyor. gerçi bu eli telefonlu ergen budalası şerefsizlerden daha tehlikeli virüs henüz keşfedilmedi.
    2 ... abaninaltindakisopa
  3. 13.
    Olayı yanlış anlamış serserilerdir. 65 yaşüstü sokağa çıkma sınırlandırılması gençler için değil yaşlıların koronavirüsten daha çok etkilendiklerinden dolayı onları koruma amacıyla çıkarıldı. Ama bu serseriler maske kullanmadan eldiven kullanmadan adamcağıza yaklaşıp bağıra çağıra kolanya dökmeye çalışıyorlar.
    Adamcağıza virüs bulaştırdılar belki. Yaptıkları şeyin de ne matah bir şey olduğunu düşünüyorlardır allah bilir.
    Ulan hem eblehsiniz hem saygısız.
    3 ... cesurveuzgun
  4. 14.
    Bu veled i zinaların bi boktan haberleri yok.haberleri götleriyle takip ediyorlar herhalde.
    Akılsız embesil nesil.
    1 ... atlant isten gelenadam
  5. 15.
    dedeye bunu yapan bu amınakoduğumun evladı gibiler kendilerini bi bok sanıyor kamerayı görünce. ülkenin özeti gibi olay.
    1 ... vinny vesta
  6. 16.
    amaaan linci gorunce bi bok sadim adamin agzina su seyden takiyolar bence saygili bile sayilirlar kafaya kolonya serpme olayi biraz agir kacmis, hepsi o kadar... zaten espri amacli ben komik buldum. virusten korunma timi durururu...
    -1 ... oolalala
  7. 17.
    Bunlar Serseri bile sayılmaz. Bunlar başıboş davar sürüsü. Lümpen. Ne köylü ne de şehirli. Varoş takımı.
    3 ... tea man
  8. 18.
    Virüs sensin sen. Uyarırsın tamam ama bu ne yavşaklıktır.
    1 ... banasormabencahilim
  9. 19.
    tamam adam sokakta dolaşıyor böyle bir saygısızlık yapman mı gerekirdi ben adamın yüzüne baktım buhran pişmanlık üzüntü içinde belli ki adamın bir derdi var işte bu gençlik çocuklarımıza yön veriyor biz istiyoruz ki gençlerimiz bilim sanat ile uğraşsın bunlar her türlü kötülüğü yapıyor.

duydum ki içeriye atmışlar bir daha çıkmazsınız inşallah.
    ... bruce dickinson is back
  10. 20.
    kişi göz altına alınmış...
    adalet sistemimiz, toplumun tepkilerine göre çok hızlı şekilde çalışabiliyor. bu ilginç bir durum.
    bu tarz durumların olmasını engellemek, olmasından daha önemli. nasıl önlenebilir? bu konu üzerine kafa yormaları gerekiyor.
    bence örnek alınması gereken japon eğitim sistemidir. onların sokaklarında yolları süpüren insan göremezsiniz. kurallara uymayan insan göremezsiniz. en en en önemlisi de, karşısındaki insana saygısızlık eden insan göremezsiniz. ağaç yaşken eğilir. japon çocukları daha ilkokul seviyesindeyken çok ciddi saygı ve disiplin ile büyütülüyorlar. herkes kendi sorumluğunu biliyor. duyarlı ve düşünceli hareket ediyorlar.

https://www.hurriyet.com....oyle-cevap-verdi-41477618
    ... aklimakomikbisigeldi