1. 1.
    eskilerin erotik film yıldızı, şimdinin hacısı.
    9 -1 ... gerko
  2. 2.
    en son böyle mi olacaktı dizisinde görülmüştü yanlış hatırlamıyosam..o dizide ölmeyen tek karakterdi.
    7 ... nanelimon
  3. 3.
    türkiyenin ilk erkek mankenlerindendir kendisi,osmanbey,nisantasıcivarında sık sık görmek mümkündür.
    2 ... karpuzkabugu
  4. 4.
    kendini dine veren eski manken. lakin bu aciklamalarindan sonra temmuz 2006 da murefte'de barda gorulmustur. "icki iciyomuki lan" diye dusunurken icmedigine kanaat getirilmistir.
    3 -1 ... iyi aksamlar
  5. 5.
    aynı zamanda şarköylü'dür. her yaz gelir şarköy'e, disco, dans falan... namaza niyaza başlamış diye duyduk bir aralar, küçümsemiyorum ;ama dans,disco,içki ve hatun ayakları halen daha devam ediyo. ha olmaz mı? olur tabi neden olmasın!
    2 -1 ... kerameti kendinden menkul
  6. 6.
    abuk subuk kolye ve bileklikleriyle, türk sinemasında bir zamanların kötü karakterini canlandırmış, eskiden maddeci olup simdi ise imana gelmiş eski manken.
    2 ... bylait
  7. 7.
    an itibariyle müge anlı'nın "dobra dobra" programında canlı yayında konuk olan, müge anlı'nın "bir arkadaşım sizi taksim meydanında iki rus bayan ile taksiye binerken görmüş" dediği zaman neye uğradığını şaşıran, sinirleri bozulup cevap bile veremeyen, bir zamanların erotizm ve asi gençlik sembolü, şimdiki zamandada "namaz ile yeniden doğdum" diyen çatışmalı kişilik örneği.
    1 -1 ... valmontt
  8. 8.
    eski popileritesini ve dolayısıyla maddi gücünü kaybetmiş, şimdilerde tarikat mensubu olup çark eden zibidi.
    2 -4 ... komposto
  9. 9.
    namazla yeniden doğdum adlı kitabı yazan , eski manken,oyuncu..Kitabında anlattığına göre Sakıp Sabancı nın cenazesinden sonra hidayete ermiştir.
    2 ... getirmebenioraya
  10. 10.
    imana geldin de noldu,boyun mu büyüdü be adam denilesi.
    kendin gibi yaşasana.hayır gidip kitap yazıyosun hidayet, namaz, cart curt diye ondan sonra hala discolar içkiler...
    1 -7 ... selmagezinir