bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    patronunuz çok önemli bir firma patronunu karşılayacaktır. anlaşmalar imzalanacaktır, bu yüzden herşeyin doğru gitmesi lazımdır. sizde patronunuzla beraber havaalanına gidersiniz. adamı alır iş yerine doğru yollanırsınız.
    yanınızdan murat 131 geçer. son ses müzik hemde arabesk..

misafir: yahu x bey bu insanlardan nefret ediyorum. görgü kurallarından bi haberler..
    patron: haklısınız z bey bende hiç sevmem.

kırmızı ışıkta durulur. murat 131 tam yanıbaşınızdadır. birden camlar indirilir. direksiyon başında ki kıro " vaaayyy x naberrr babaaa?? uğramıyon kaçgündür, dağıtamıyoruz şöyleeee" diye anırırken, meğersem bizim patronun tanıdığı olan hıyarlarmış onlar ve patron neredeyse direksiyonun altına kadar kayar.
    çaktırmadan arka koltukta oturan adama bakarak...
    5 ... ideolojisizm
  2. 2.
    çok özür dileyerek hunharca kahkaha attığım böyle bir anı aşağı da paylaşacağım sizinle. yalnız ben olayı üçüncü kişi olarak aktarıyorum.

babaannemin bir komşusu varmış. altmışlı yaşlarda bir kadın. sürekli evlerine geliyormuş. dedem çok kızıyormuş bu kadının çok sık gelmesine ve tavırlarıyla belli ediyormuş. bir gün hatta bu sebeple bu ikisi tartışmışlar ve dedem evin yok mu senin gibi laflar etmiş. kadın da içerlemiş bu duruma artık gelmeyeceğim diyerek çıkmış. ama tabi sadece dedemin evde olmadığı zamanlarda geliyormuş. bir gün ezan okunmuş. kadın dedem camiye gitmiştir diye koşarak gelmiş evin zilini çalmış. kapıyı açan dedemle karşılaşınca birden heyecanla gaz çıkarmış. kadın ne rezil olmuş ne utanmış ya puhahhaha. babaannem kendini tutamayıp gülmüş. dedem şaşkın şaşkın kadına bakarken kadın birden durumu kurtarmak için;

+ şey, ben alt komşuya gidecektim.
    demiş. dedem yine aynı kızgın yüz ifadesyile;
    - bize getirdiğin karı, bereketi de alt komşuya götürseydin keşke.

demiş. ulan bir insanın rezilliğiyle eğlenmek olmaz ama aklıma geldikçe kahkaha atıyorum. buraya yazdım ki belki işinden gelmiş gülmeye ihtiyacı olan birisi okur da güler. hemen amsalaklık yapıp doğrucu kamil kesilmeyin başıma. kadına bende çok üzülmüştüm puhahahahh.
    -1 ... stresli bir gangster
  3. 3.
    hangi birini yazsam çok var.. başka bi zaman editleyip doldururm bu giriyi..
    ... draco von hagen

alakalı başlıklar