1. 1.
  Bir keresinde annemler evde yoktu, bende evde tekken gece uyumaya korkardım. Sevgilim beni arayıp uyumamı istemişti. Birkaç saat sonra zil sesine uyandığımda hala telefondaydı. Sanırım en güzel anım bu.
  14 -1 ... hayatsartlari
 2. 2.
  yaşadığım yer küçük bir yerdi yaz olunca 1 ay luna park gelirdi.bu arada benim sevdiğim bir kız vardı bu biliyordu sevdiğimi ama istemiyordu. kardeşimsin benim diyordu. neyse buna mesaj attım yarın gel gezeriz felan diye sabah buluştuk akşama kadar gezdik dolaştık en son hava karamasını bekledim hava kararınca bunu luna parka götürdüm.tabi arkadaşlarıda yanında ondan sonra herkese bilet aldım bindik dönme dolaba abi bana bi göz kırptı aklımdan geçeni anlamışcasına. tam 1 saat dönme dolabda takıldık.o benim yanıma oturmuştu bunun arkadaşları bizim mevzuyu bildiği için hemen yan yana oturdular benimkide mecbur yanıma oturdu. sohbet muhabet çok iyiydi ama kızlardan birinin başı dönüp kusunca kötü oldu.en son bunu evine bıraktım o günü asla unutamam.
  4 -1 ... bu nick bi harika dostum
 3. 3.
  gözlerine bakıp gülümsemiştim o da bana gülümsemişti. o kadar viskiye parmak uçlarım uyuştu ama hala aklımda amk daha iyisi gelse de unutsak..
  4 ... duz adam sami
 4. 4.
  Henüz yaşanmamış olandır.
  (bkz: nazım hikmet)
  15 ... feslemegen
 5. 5.
  karımın bana evet dediği an.
  16 ... noxeca
 6. 6.
  22 kasım gecesi ona sarıldığım, başımı onun omzuna koyup huzur bulduğum an.
  3 ... ccedricc
 7. 7.
  Üniversitede zamanıydı. Yanıma uzanıp ağlamıştı. "Neden ağlıyorsun?" demiştim. "Mutluluktan." demişti. Sonra ben de ağlamıştım.
  5 -2 ... gercegintakendisi
 8. 8.
  beni görüp, başını eğip salına salına arabaya binip merhaba diyip utana utana elini uzatması ve sonra bitmek bilmeyen en güzel anlar devam etti sanırım ömrüm boyuncada devam edecek.
  4 -1 ... armyofottoman
 9. 9.
  çirkin ve tombul bir kızla dalga geçilen an.
  1 -4 ... prensest
 10. 10.
  Tuvalette büyük abdesti yaparken okey oynamak hele bir de dişli ve sağlam rekabet eden bir rakibiniz varsa of diyorum.
  Hem alttan hem üstten rahatlıyorsunuz.
  1 -2 ... kusursuzdengesiz