1. 1.
  herşeyin üstüne gelmesi sonucunda insanın savaşmaktan usanması...
  4 -1 ... akd8
 2. 2.
  Ergenlik çağında intihara kadar gidebilecek olan psikolojik durumdur. Diğer çağlara da atlamaya devam ederse bir psikoloja gitmekte fayda vardır. Lakin her şeyi önemsemeyip, asıl önemsememiz gereken şeyleri önemseyip,kafa yormaya başladığımızda, bu bıkma,sıkılma,bunalma halleri de oldukça azalır ve tebessüm etmeye başlanır.
  2 ... akrepe
 3. 3.
  yorgunluktan ileri gelir. insanlarla uğraşmaktan, deli gibi çalışmaktan, sohbet edebileceği kimsesi olmadığından bıkmıştır. iki nokta arasında hayatını devam ettiren, rutine bağlayan insanlarda sıkça görülür. tedavisi elbette ki iletişimden geçer. kendini ifade edebileceği bireylere ihtiyacı olan kişidir.
  2 ... hummepervaz
 4. 4.
  ölmeyi istemeye alamet değildir.
  1 -1 ... greenplastic
 5. 5.
  ergenlik döneminde daha ağır basan düşüncedir.bir kez kafaya konulduğu zaman o dönemlerde gerçekleştirilebilmesi kuvvetle muhtemeldir.

  lakin yaşamak ölmeye değmeyecek kadar güzel,ne yaşarsak yaşayalım.

  not:hayatta kendinizi beceriksiz hissediyorsanız sakın denemeyin çünkü ölmeyi bile beceremyip sakat kalırsanız işte o zaman intiharlardan intihar beğenin efendim çok zordur her bünye kaldıramaz yine söylüyorum yaşamak çok güzel.her şeye rağmen...

  not:deneyim.
  ... yirmiikion
 6. 6.
  Her deneyim her zaman kullanılmak üzere bilgi hazinin de birikir ama o hazine dolduysa.Seni anlayan herkes karşında üzgün bir halde ise sebep sonuç ilişkisinin sonucunda mutsuz isen seni sevende herkeste mutsuzdur,Acılarından gebersen de yaşamaktan bıktım desende nefesin ile hür'sün.
  1 ... cadi girls