1. 1.
    Sanırım 'yaşamak mı intihar etmek mi daha zordur' ikilemine düşmek daha zordur. *
    9 ... topuzlu karyola
  2. 2.
    Bu çocuğun gidişatı iyi değil. 112’yi arayın.

Durkheim’a göre intihar sadece istemekle olan birşey değil. Bilinçaltında intihar sinyalleri bulunuyorsa birden bire kendini trenin önüne atabilirsin veyahut Durkheim’ın tabiriyle açık bir camdan atlamış olarak bulabilirsin kendini.

O yüzden bununla meşgul olmamaya bal güzel kardeşim. Herşeye rağmen yaşamak çok güzel.
    2 ... maroon6
  3. 3.
    Tumblr kızı kitlesi nerde?
    Ölüm ile ilgili özlü sözler paylaşmanın ardından yaşamak daha zordur diye entry noktalayan kitleyi arıyorum göreniniz, duyanınız var mı?

Hayat koşullarına göre her ikisi de zordur.
    2 ... emperatriz
  4. 4.
    her seferinde kalkmak için düşüyoruz. kalkmaya gayret göstermek, savaşmak tabi ki daha zor. o zaman her derdi tasası olan gitsin assın kendini ya da atsın bir yerlerden. yaşamak daha zordur ama savaşarak yaşadığın bir ömrün sonunu görmek, nasıl öleceğini merak etmek hepsine değecek şeylerdir. güzeldir. hem zaten intihar eden insanın psikolojisi pek yerinde olmuyor, onun için çok kolay olur. al eline bi çizik at desen yapamaz çoğu insan çünkü can kıymetlidir. psikolojisi yerindeyken de intihar etmek zordur. bilemedim ki amk. ben savaşıyorum sikerim giyindim kuşandım gelen her şeyin içinden geçecem, ölürken özetlerim. bi anda sapıttığım bi entry oldu ama olsun pişman değilim
    5 -1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  5. 5.
    Çok yakın bir arkadaşımı kaybettim geçtiğimiz yaz. intihar etti. Hayatımda ilk defa birisini bu şekilde kaybettim. Gerçekten acısı geçmiyor,sorgulamalar,suçlamalar bitmiyor. Ondan sonra çok fazla sayıda intihar videosu izledim, altındaki yorumları okudum. Değişik, algılayamadığım bir psikoloji. Kişi bir kere kafasıma koyunca da illa sonuca ulaşıyor deniyor. Kalpte diliyorum ki inşallah kimse o ikileme düşmez.
    4 ... darked
  6. 6.
    Şu zamanda yaşamak galiba.
    3 ... vizyonist
  7. 7.
    şu an bulunduğum psikoloji.

intihar etmemi durduran tek sebep; sonsuza kadar cehennemde yanacak olmam. ama kafayı tam kırdığım da onu da düşünmeyeceğim. her gün yüzlerce insan intihar ediyor zaten dünya'da.
    2 ... gina carano
  8. 8.
    yaşamak bir ömür sürer, ölmek bir dakika.
    1 ... orenjjiiiii
  9. 9.
    Yaşarken şansın devam eder, intihar seçenek bırakmıyor.
    1 ... jalehan
  10. 10.
    insanı yaşamdan soğutup intihar noktasına getiren olaylar en zorudur sanırım.
    7 ... mr why