1. 1.
  kent switch'le.
  ... crestfallen
 2. 2.
  Anlatılmaz yaşanır.
  ... con makleyn
 3. 3.
  Büyük patlama ile. Yani ol emri.
  1 -2 ... aydinoglu ventage
 4. 4.
  Bence yaşam hep vardı. Ama farklı formlardaydı. "Dünya'da yaşam nasıl oluştu?" Derseniz; Onunla ilgili farklı teoriler var zaten. Ben, yaşamın başlamasıyla dünyanın oluşumunu farklı kulvarlarda değerlendiriyorum. ikisi birbirinden farklı konular. Bence canlılığa dair bir iz olan her yerde ve her zamanda yaşam var demektir. Her şey bir gaz ve toz bulutuyken; O gaz ve toz bulutundaki parçacıklar canlılığa dair bir kanıt bence. Tüm insanlarda bulunan elementlerin, uzay boşluğundan gelmiş olduğunu gösteren çalışmalar, bana bunu düşündürüyor. Dünya'da yaşam başlamadan önce de evrende canlılık, yani yaşam vardı; Ama çarpışma olaylarından sonra form değiştirdi. Ben, dünyanın oluşmasını şuna benzetiyorum: Bir çiftin bebek sahibi olmasına benzetiyorum. Bebeği meydana getirecek olan temel faktörler Anne ve baba. Dünya da, uzay boşluğunda var olanların bir araya gelmesiyle oluştu. tıpkı Anne ve babanın bir araya gelmesinden yeni bir yaşam doğması gibi;
  Uzay boşluğunda yaşayan cisimlerin etkileşime girmesinden yeni bir yaşam doğdu ve dünyada yeni bir hayat başladı. Yani yaşam, yoktan var olmadı. Var olanların bir araya gelmesinden, yeni bir form kazandı. Bu yüzden başlayan veya sona eren bir şey değil bence yaşam. Sadece form değiştiren bir şey.
  6 -3 ... hexa gram
 5. 5.
  Yaşamdan ne kastedildiği bu soruya bakış acısından önem arz eder.
  Hatta Daha öncesinde bir soru sormak gerekir: robotlar canlı mıdır?

  Eğer bu soruya cevabınız evet ise protein tabanlı ve karbon iskelete sahip kompleks yapılar olan bizleri de canlı kabul edebiliriz.

  Eğer bu soruya yanıtınız hayır ise robotlara benzer şekilde bizler de canlı sayılamayız. Çünkü belirli bir düzen içerisinde sıralanmış molekül yığınları olduğumuz açıktır.

  Yani, canlılık ile cansızlık sadece bizim kendimizi sınıflandırma gayreti içerisinde oluşturduğumuz hayali kavramlardır. Bunun başlangıcı da büyük patlamadır. Çünkü atomlar o zaman dağılmış, rastgele oluşumlar o vakit ortaya çıkmaya başlamıştır.
  3 -3 ... odysseus
 6. 6.
  boş muhabbetler bunlar.

  tabii ki,
  bizi dünya gezegenine leylekler getirdi.
  2 -1 ... corbadaksinekkanadi
 7. 7.
  Anne + baba = Bing bang.
  ... thebiggraywolf
 8. 8.
  Şuanda bilim bunun cevabını 'net' olarak bulmuş olmasa da kabul edilen şudur; okyanusun altında bulunan volkanlar. yani su altı volkanları ilk hücreyi oluşturdu ve bu hücre bir şekilde bölünmeyi öğrendi. Burdan şunu öğrenmek de tabiidir ki hücreler öğrenebilirler.
  1 -1 ... mbappe for president
 9. 9.
  - adeeeem su elmayi kopar bak su tasin arkasinda sana bisi vercem...hihi
  -1 ... wake up neo
 10. 10.
  Kör tesadüfler sonucu oluşmadığı kesin.Yaratıcının düzenlediği sistematik bir düzendeyiz.
  ... kutsal zebani