1. 1.
    cevabı karım beni aldatınca devlet çocuğu aldatan karıma veriyor, ülkemdeki oteller ve barlar erkeklere damsız girilmez diyerek potansiyel tacizci damgası yapıştırıyor dava açınca da yargıtay da mekan sahibini tutuyor olabilecek soru. Hiçbir suçum yokken potansiyel tacizci olarak görüldüğüm bir ülkede yaşamak istemiyorum.
    3 -4 ... prensest
  2. 2.
    çözüm aramaktan korkmak, değiştirmeye çabalamaktan vazgeçmekten doğar bu duygu.
    2 ... fikirist bir okadar humanist
  3. 3.
    Şimdi kim ne derse desin ben böyle giderim şöyle giderim demek herkese kolay. Ama biraz göt ister. Bunu gerçekleştireceğimizi varsayarsak son 1 senede yaşadıklarım. 5 yıldır böyle yazıları okuduktan sonra son 1 sendedir gelen nefret körükledi. Bir de almak istediğim hiç bir şeyi alamamam. Porshe değil alamadiğım şey bildiğiniz orta seviyenin alabileceği ama benim bir türlü alamadığım şeyler. Böyle boş boş konuşup gidip polis olmakta var yolun sonunda çok konuşmamak lazım hayırlısı.
    ... perrypotter
  4. 4.
    Ama zaten elimde meslek var ekşi sözlük ayarlarımı bozmuş. Ekşi sözlük yazarına bağlamışım mesleğimi unutmuşum. Ben bu mesleği ne olursa olsun boşta kalmayim diye seçmedim mi zaten. Evet her genç gibi.
    ... perrypotter