1. 1.
  Nerde yasiyorsunuz ve lutfen duygusal yaklasmadan mantikli,gerekirse sebepleri ile ve ilinizi belirterek yaziniz sayin yazarlar.
  1 -1 ... nocountryforoldmen
 2. 2.
  Kendimden baslarsam.Malatya: millet ittifakinin coklu adaylarla ayri ayri cikmasi cumhur lttifakinin akp ile katilmasi ve de oldum olasi akp ye kale oldugundan oturu ilcelerinden alevi nufusun yasadigi bir kaci haric akp alevi nufusun yasadigi ilcelerde chp . Buyuksehir belediye yuksek farkla akp.
  1 -2 ... nocountryforoldmen
 3. 3.
  Büyüksehir ve 12 ilçenini 10 u chp 2 si süpheli.
  2 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  iyi parti alır.
  5 ... sleepdealer33
 5. 5.
  Bi de illerinizi yazsaniz mukemmel aydinlatici olacak sayin yazarlar.
  ... nocountryforoldmen
 6. 6.
  istanbul Güngören'de yaşıyorum. istanbul belediyesi için imamoğlu'nu istiyorum ama Yıldırım'ın bu kadar pr'ı yapılmışken çok zor. malum sosyal medyada binlerce takipçisi olan sayfalar vs bile ne kadar sempatiiiikkk diye paylaşıyorlar en basitinden. imamoğlu maalesef yanında biraz silik kalıyor. Güngören'de durum ne derseniz akp adayının tipinden hoşlanmadım. chp adayı mimarmış bu kadarını öğrenebildim. diğer adayları da pek bilmiyorum açıkçası pek bir etkinlikleri yok halihazırda. ancak durum şu ki güngören'de ak parti aday olarak sandalye gösterse kazanır...
  2 ... koalayim olum ben
 7. 7.
  Wakanda - %60 ile malcolm x alır.
  2 ... zenci forvet
 8. 8.
  Antalya büyükşehir: CHP.
  Muratpaşa: CHP.
  Konyaaltı: CHP
  Döşemealtı: CHP
  Kepez: akape
  Kemer: akape
  Serik: akape
  Aksu: akape
  Manavgat: CHP
  Alanya: akape-Mhp
  Kumluca: akape
  Gazipaşa: akape
  Kaş-kalkan: belirsiz.
  3 -1 ... alkolik oldum
 9. 9.
  buralar çok karışık. ilçe bazında diğer rakiplerin çok zayıf olmasından mütevellit ak parti süpürecek hatta ak partinin başkan adayı, başkanlık sonrası düzenle ilgili girişimlere başladı bile.

  büyükşehir'e gelince. saadetin adayı ak partinin adayından daha kuvvetli isim olarak, ama saadet partisi parti olarak ne kadar oy toplayabilir muamma. chp-iyi parti ise büyükşehir'i çoktan bırakmış durumda. adaylarını tanıyan yok.

  edit: şehir ordu.
  1 ... masklavi
 10. 10.
  Izmir Buca, büyüksehiri Chp alır ama bucada son dakikada yapılan suat nezir - erhan kilic degisikligi sandiga olumsuz yansir gibi geliyor.
  1 -1 ... alexdeberk