1. 1.
  (bkz: laikçi)
  (#7886960)
  -2 ... gitaristanbul
 2. 2.
  bir taşla iki kuş vurmaktır.
  (bkz: #7886852)
  -1 ... muhabbet35
 3. 2.
  türbanlı hatunun kıçını açarak düşük bel jean giymesine yeğ durumdur. en azından teyzem samimidir.
  (bkz: bizim kız hocadan kaçar başını kapatır kıçını açar)
  4 ... atonica
 4. 3.
  cumhuriyet döneminde kadınları olabildiğince özgürleştirmek bazı kesimlerin nasıl içine işlediyse artık otobüste yer vermemek, 70 yaşında makyaj yapmasını aşağılayarak ortaya koymak ve buna benzerlerini görebileceğimiz kılıfı farklı içeriği aynı bir çok entry açılmasından başka bir şeye yaramıcak bi durumdur.
  merak ediyorum otobüste kadınlara (bayan değil kadın -> buna da itirazınız var gidin bakın) yer vermemek veya kadınların makyaj yapması, vb. durumların kötülendiği bu entrylere destek veren kadınların oranı nedir. dikkat çekecek değerde var mıdır sayıları. ve mantıklı bir neden varsa göremediğimiz için lütfen yazın da beni bu cehaletten siz kurtarın bari!
  (bkz: bayan değil kadın)
  genel edit : kadınlardan bi açıklama gelmedi. halbu ki bu kadar desteklenen bi şeyi onların açıklamaması düşünülemez. ama hem cinslerimin kesin bi fikri vardır kadınların bu yaptıkları ile ilgili. her daim bilgiye açığım *.
  2 ... muhabbet35
 5. 4.
  basındaki tanım gibi saçma bi tespit.
  ... muein
 6. 4.
  geleceğin bilim dünyasına hizmet etmektir.

  şöyle ki:
  en az 50-55 yıl makyaj yaptığını düşünürsek makyaj malzemeleri deri üzerinde çok sert bir katman oluşturduğundan, öldükten sonra bu ablaların bedeni mumya gibi binlerce yıl çürümeden korunacaklardır.
  -2 ... ascended
 7. 5.
  içten gelen aydınlık güzelliğini daha da belirginleştirmek içindir:
  http://tinyurl.com/2d3drjj
  2 ... mavi44
 8. 6.
  o kadın laiktir ya özgürlüğün ne olduğunu bilir..baskılara boyun eğip 70 yaşında da olsa makyajını yapabileceğini bilir..kızının -eşinin -vs. kafasını zorla kapattırıp kızı yaşındakilere tacizi-tecavüzü normal gören zihniyetten olmadığı için makyajını da yapar, sonrasında evine gidip namazını da kılar..dar beyinli insanların anlayamayacağı durumdur özetle..
  ... limonlukek