1. 1.
  cezaları kesinleşen tutuklu askerler ile tesettüre, kur'ana , peygamber efendimize (sav), camilere kısaca türk milletine ve dinine bakış açılarındaki benzerliği ve hatta askerlerin düşüncelerinin çıkış noktası olması sebebi ile silivri, bilemedin metris'tir.

  türk islam devletine yapılan üçüncü büyük darbe ile yönetimi ele geçiren mustafa kemal, darbeci zihniyetin ağababası olmakla beraber türk milletinin sevdiği, değer verdiği her şeyin en büyük düşmanı, yasaklayıcısı olması sebebiyle çok kısa bir tutuklu yargılanma süreci ile büyük ihtimalle müebbete mahkum olurdu şu an.

  hala neyin ne olduğunun farkına varamamış cahil üç beş izmir karşıyaka, istanbul şişli insanı dışında (ki yine yüzde 85 i gayrimüslim) büYük türk milletinin hiçbir kesiminden ses çıkmazdı böyle bir hareket olsa şu an.
  zaten onun farkına vardı birileri de asıl bunu kaldıramıyorlar ya..
  -5 ... ebu yezid
 2. 2.
  Yeryüzü kesindir.
  ... c4imhaedenadam
 3. 3.
  nerde bölücü,gerici,vatan haini ve abd uşağı varsa onların yanında olurdu,tabiki domaltmak için..
  2 -1 ... narsist prens
 4. 4.
  Yine Anıtkabir olurdu. Çünkü ülkenin vaziyetini gördükten sonra bu kez kalpten giderdi. Büyük Kurtarıcı.
  ... kemalistmen
 5. 5.
  valla nerde olacagini bilemem ama onun iktidari doneminde bu askerler boyle islere kalkismis olsalardi daragacinda olurlardi onu gayet iyi biliyorum , yatsin kalksinlarda yikmaya calisdiklari hukuk devletine dua etsinler.
  ... turok