bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dogrusu yaşça kendinden daha büyük biriyle sevgili olmaktır.

aşkın yaşının olmadığını gösterir. daha tcrübeli birisi olacağı için o ilişkiden daha büyük bir haz duyulur.
    ... jakuzi
  2. 2.
    (bkz: kapıdan çıkmak) (bkz: evden cıkmak) (bkz: daha guzel bir turkce)
    2 -1 ... goddar
  3. 3.
    mahalle abilerince(!) erkekligin derecesini belirleyen(!) sünnet, askerlik ve kendinden yasca buyuk biriyle cikmak uclusunun bir parcasi olarak tanimlanan hede.
    -1 ... liber libera
  4. 4.
    (bkz: erkeklerin olgun kadın sevdası)
    ... hunlu
  5. 5.
    tavsiye edilecek bir olaydır. faydaları anlatılmaz yaşanır.
    2 -1 ... yinyang
  6. 6.
    (bkz: küçükler hiç çekilmiyo)**
    2 ... shashkin
  7. 7.
    genelde erkekler kadınlardan genç olgunlaştığı için çoğu bayanın uyguladığı eylem. genelde dedim ama herkesi kapsamıyor. *
    1 -2 ... witch
  8. 8.
    (bkz: nihat doğan)
    (bkz: yağmur atacan)
    ... ess ess
  9. 9.
    "Başka sözlere inanmadan kalbimizin sözüyle çıktık. Felsefelere düşüncelere ters düştük. Ama bizim düşüncemiz aynıydı, biz farklıydık ama düşüncelerimiz aynıydı. Aynı anda atan iki farklı yürektik biz.
    Tepkilere göğüs gerdik biz, ama en çok sen, bana sadece kırılmamak düştü. Sana ise koskoca yargıları savunmak, tabuları yıkmak, gözlerdeki garipliği silmek, bana ise; gözümü kapamak, sana,sevgine sahip çıkmak, bana, sevgilimin sahip çıkışlarına seyirci kalmak.
    Ezilmek sevgili sevgilimin sevgisi altında, alnımın damarları dışarı vurunca kadar susmak. Sevgim için sevgili sevgilimin sevgisi için yorumsuzu oynamak bir yandan sevmek bir yandan oynamak.
    Seveni oynamak değil asıl mesele. Sevmek yaşandığında zordur oynandığında değil. Susmak, yaşandığında kolaydır oynandığında değil, zoru başarıyorum. Bazen ağır geliyor taşıyamayacak gibi oluyorum, sonra yine senin cümlelerin, ask dolu şefkat dolu gözlerin destek çıkıyor bana"demenize neden olabilecek olaydır.
    7 ... bununicin
  10. 10.
    genelde liseye giden kızların yediği boktur.
    sonuç hüsrandır.
    1 -1 ... omrum tribunde gecti