bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kabul edilmek istenmese de var olan hededir. bir erkeğin kendisinden milyonlarca yaş küçük bir kızla birlikte olması sorun olmazken, kadın 1-2 yaş bile daha büyükse çevre tarafından pek kabul görülmez, geçtim çevreyi kadınlar da istemez zaten.nedendir bilinmez...
  7 -1 ... thepierce
 2. 2.
  ilişkiyi yaşayanlar açısından sorun teşkil etmedikçe çevreye afedersiniz bok yemek düşüren sorunsaldır. kadınlar için sorun teşkil etmesinin sebebi ise, ergenlik döneminde o çok konuşan çevre baskısından, 20'li 30'lu yaşlarda erkeklerin geç olgunlaştığı, duygularının bir kadına nazaran daha geç oturduğu düşüncesinden veya tecrübesinden kaynaklanmaktadır kanımca. bununla birlikte 40'lı yaşlardan sonra bu sorunsalın yaşlar aradsında çok büyük uçurumlar olmadıkça kalmayacağına inanmaktayım.
  11 -1 ... serenity
 3. 3.
  sorunsal falan değildir. mis gibidir. Süperdir. kendinizi daha iyi hissedersiniz. Benden yaşça büyük bir insan, beni sevgilisi olarak kabul edebiliyor. beni beğeniyor diye götünüz kalkar. yaşlıdır ama anlayışlıdır felsefesi ile cok mutlu olursunuz. tabi bu anlattığım ilişki salt bir seks ilişkisinden ibaret olmamalıdır. Öyle bir durumda kadın da, erkek de hem salak hem de sapıktır.
  25 -1 ... maktul
 4. 4.
  kadın yaşça büyük olup davranışları çocuk gibiyse ancak o zaman ilişki için ayrılık çanları sorunsalı gündeme gelir.
  4 ... passion
 5. 5.
  genelde mature olarak adlandırılan bir gerçektir. kadının olgun olması ya da bir kaç yaş büyük olması olunmlu bir durum olabilir. ama bu durumu kadınlarımıza sorduğumuzda hemen tepki alırız, halbuki kendileri daha yirmili yaşlarda iken otuzluk adamlar ile birlikte olurlar. ne bulurlar oda meçhul bir durumdur. şimdi hatırladım. kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşıyormuş. ağlanıcak halimize güleriz aslında.
  4 ... bidasi kerim
 6. 6.
  kesinlikle denenmesi tavsiye edilen sorunsaldır. kişiliği oturmamış, ota boka küsen, her daim naz yapan genç sevgili yerine; değerinizi bilen, her konuda rahatça konuşabileceğiniz, sevişmesini bilen, rahat, gereksiz kıskançlıklardan arınmış ve yanında huzur bulduğunuz yaşça büyük sevgili her daim tercih edilmelidir.
  sorunsalını yiyim.
  not: gelen mesajlara cevap olarak; evet bu yazılanlar yaşanarak öğrenilmiştir. kitabi bilgi değildir, pratik bilgilerdir.
  15 -2 ... cyranox
 7. 7.
  çok hoş birşey. deneyim sahibi olmadan kesin fikir sahibi olunmaması gerekir. olgun insan demek hayatı yaşanılır kılabilen insan demektir.
  7 -1 ... bin teselli kar etmez
 8. 8.
  olgunlaşma evrelerini yaşları paralelinde gerçekleştirememiş bireyler arasında olağan karşılanabilecek durumdur. ancak bir tarafın olgun, anlayışlı gibi büyük olmanının gerektirdiği sıfatlara sahip olmasıda ilişkiye ayrı bir güzellik katar. bu olgunluk genelde erkekte aranır ancak kadınların daha erken olgunlaştığını düşünür isek kadınlar olgun rolü için daha uygundur. * *
  5 ... antisosyal
 9. 9.
  zengin olunulacağı kanısı hakimdir batıl inançlar arasında.
  4 -1 ... kocamann
 10. 10.
  valla 10 yaş küçük yağmur atacan bile halinden memnunsa, bu bir sorunsal değil mutluluk formülüdür.
  7 ... black widow