1. 1.
  Olabilir. Mesela bana da benden biraz buyuk kadinlar cekici geliyo.
  -2 ... degisikadam06
 2. 2.
  saçmalıktır.

  istisnalar haricinde mental olarak eşit olabilmek için erkek en az 2-3 yaş büyük olmalı, aksi halde ablana başını okşatırsın öyle bir ilişkide.
  20 -16 ... kedilerinbabasi
 3. 3.
  Klasik ergen fantazisi. Sütünü de içtitsen hadi doğru yatağa. Annen kızar sonra.
  ... turin
 4. 4.
  işte bunlar hep (bkz: my friend s hot mom) ekolünün bir getirisi.
  3 -1 ... ecinni
 5. 5.
  mesele değildir.. eskiler ne der? aşk dediğin sinektir ota da konar boka da...
  -2 ... promocemo
 6. 6.
  hele birde evliyse ...
  -7 ... siradanbisair
 7. 7.
  Daha iyidir her zaman, kadınlar yaş aldıkça olgunlaşan meyveler gibidir. 30 yaş altı kadınlar her şeyi problem edip kavga çıkarmak için yer arıyor modundalardır.

  Bir örnek, kadın erkeği arar çalar çalar açılmaz telefon ve erkek geri aradığında daha ağzından bir kelime çıkmadan kadın mitralyöz gibi ağzına ne geliyorsa söyler erkek cevap verir sıçıyordum geri zekalı sıçıyordum. 30 yaş sonrasında bu olay şöyle gelişir, kadın arar erkek cevap vermez telefona, 5 dk sonra erkek kadını arar, tuvalete girmiştim güzelim der kadın neden aradığı ile ilgili konuşmaya başlar.

  Kısaca kadının biraz büyük olması her zaman iyidir.
  4 -1 ... donsuz geliyorum
 8. 8.
  Fazla büyükse olmaz bana göre çünkü o benim için bir abladır bir annedir. Benden küçük veya aynı yaşta olmalı. Diğer türlü istemem.
  3 -3 ... kale3112
 9. 9.
  Erkek kendinden 5-10 hatta 20 hatta ve hatta 30 yaş küçük biri ile sevgili olabilir, evlenebilir. Hiç sorun olmaz. Ama erkek kendinden 5 yaş büyük bir kadına aşık olsa kıyamet kopar. Hatta erkek kendinden 1 yaş büyük bir kadınla bile evlenmek istemez, istesede ailesi razı olmaz, izin vermez. Ne yazık ki avrupada da bu durum çok aşılamamıştır ama bizim kadar katı değillerdir. Çok göze batmazsınız, çok sorun yapan olmaz.

  Biri senden 5 yaş büyük olursa abla diye başını okşatırsın yazmış. Karısından veya sevgilisinden 20 yaş büyük olanlarda babalık yapıyor değil mi..?

  (bkz: salaklık belirtileri)
  11 -1 ... mirasss
 10. 10.
  kadının size ham meyve muamelesine çekmesine razı olmaktır.
  1 -1 ... teflon