1. 1.
  oturdukları yerden yağmura anlam yükleyenler yağmurlu bir geceyi bankta uyuyarak geçirsinler de görelim romantizmlerini.
  6 -2 ... lucius vorenuss
 2. 2.
  Yağmur ıslanmaya mahkum insanlar için asla romantik yağmaz...
  4 -1 ... beyaz atletli trex
 3. 3.
  evden seyretmeyi severim

  ama

  sokakda tepeme dökülürse sevmem.
  4 -1 ... timur cengiz hulagu
 4. 4.
  Buğulanmış camın ardında yudumlanan kahve eşliğinde hoş bir manzara güzeldir elbette, lakin yağmurda ıslanmanın hazzını da küçümsememek gerekir. Su birikintisinin tam ortasına zıplamadan önce cincin bakan çocukları hayal edin.

  Edit:Hangi kısmını beğenmediniz acaba ya da hangisini hiç yapamadınız? Hiç şu birikintisinin tam ortasına mı zıplamadınız yoksa hiç yağmurda mı yürümediniz? E o halde (bkz: singing in the rain).
  -2 ... strange kind of woman
 5. 5.
  maç ederken de güzeldir. hele ki çim sahada şahane olur.
  ... kiytirik
 6. 6.
  ya hemen duyar hemen duyar. evsiz insanlar var diye yağmur mu yağmasın, ne yani?
  1 -2 ... pierced pink
 7. 7.
  Hiç yağmurda denize girmemiş yazar beyanı.
  -1 ... excaliabur tutan panda
 8. 8.
  Yağmur bazen şiddetli gök gürültüsüyle
  ürkütücü olur benim için. Aksi halde yağmur gece güzeldir en çok. Her tanesi başka bir anıymış gibi hatırlatır en güzel anıları. Yalnızlığı sevdirir.
  4 ... metanoia
 9. 9.
  eğer seçme şansınız ve bir şemsiyeniz yoksa, saç, makyaj, elbise demeden, tadını çıkara çıkara ıslanmaktan iyisi yoktur. fakat ne olursa olsun rimele dikkat! pandaya dönmek istemeyiz.
  17 -1 ... fikrimin ince gulu
 10. 10.
  Benim makyaj derdim olmadığı ii n rahat rahat islanabilirim. Hatta bugün yürüyüşe çıktığımda yağmur başladı biraz yürüdüm sonra çardakta oturdum bir saat sonra sakinles ince yine yurüdum bn çok severim hafif yada şiddetli olsun önemli değil yeterki gök gurlemesin.
  -1 ... ayinyirmialtisiidi