1. 1.
  şu an çok yapmak istiyorum .lakin geçen gün nisantasında yapmıstım.
  sokaklar bombos oluyor genelikle.tek basıma gıdıyorum. kendimi daha da özgür hissediyorum. aklıma güzel günler geliyor. rahatlıyorum. içimdeki kötü şeyleri temizliyor sanki o yağmur.

  edit:"aksam yürümek" daha güzeldir. hem sokaklar çok dolu olmaz hemde aksamdır sonucta karanlıktır. daha melankolık olur.
  3 ... julian whiteman
 2. 2.
  ah ne de güzel olur..yağsa da yürüsek hesapsızca, şuursuzca, hiçbir şey düşünmeden...
  3 ... bilgisu
 3. 3.
  mecburiyet caddesinde parke saymaktır. başka bir deyişle de abazanlıktır.
  1 ... egzoz dumani gibi temiz ol
 4. 4.
  melankoli gösterisi için seçilen sahne dekoruna en uygun düşen eylemdir.akşam alacası iyidir; loşluğu ruhun koridorlarına sızar...ıslaklık iyi gelir; arındırır hüzne ait olmayan duyguları..hem hüzünlü ıslaklık, hem dramatik karanlık..bir iki üç..mendiller fora; film başlasın lütfen...
  2 ... mermersehpa
 5. 5.
  sevgiliyle el ele tutuşup yürümekten daha güzel değildir kanımca. üşüyen ellerinizi ısıtan ellerle, yağmurun gözlerinde kaybolmak bi ayrı olur.
  ... guerilla
 6. 6.
  çok güzeldir. ama benim için biraz tehlikelidir (ehem). yanımıza şemsiye alalım ki askıntı olanlara girişebilelim. yoksa yağmurda yürümek çok dinlendirir.
  ... kornisontursu
 7. 7.
  yağmurlu havada, evimde sıcacık battaniye altında nescafe içerekten laptopum ile surf yapmayı tercih ederim.
  ... dolmathekalem
 8. 8.
  insanı tribe sokar. Eller cepte şekil şekil yürünür. Aslında güzeldir. ingiliz filmlerinde gördüğümüz artistlerin londra da ki yürüyüş modu alınır hemen. Ama güzeldir.
  Sonu kötüdür malesef. Her güzel olan eylemin bir sonu olduğu gibi bunun sonu da eve gelip grip ilaçlarına başlamaktır.
  ... kekik de nane de
 9. 9.
  ıslanmayı da özler insan.gecenin sessizliğinde ve siyahın verdiği huzurla tek basına yürümeyi. yağmurda ıslanmak bir nevi arınmaktır insanoğlu için. bazen insan ihtiyaç duyar kendini dinlemeye. gece, yanlızlık ve yağan yağmur mükemmel bir kombinasyondur bunun için.
  ... suare
 10. 10.
  vicdan muhasebesi için birebirdir. düşünürsün bir yandan yağmur damlaları vurur bedenine. üzülürsün, ağlarsın rahatlıkla. yağmur kamufle eder göz yaşlarını. bazen içini dökecek adam bulamazsın ya, o günlerde yağmura anlatırsın derdini.
  ... squirtlesquad