1. 33.
  12 Eylül askeri darbesinin hemen ardından, fikirlerinden ötürü tutuklanan Nuri ilker (Serhan Yavaş) isimli yazar, ülkenin o dönemde içinden geçtiği talihsiz ve 'hoyrat' günlerden fazlasıyla nasibini almış, ağır işkenceli sorgularda kalmış ve pek çok kapalı cezaevinde yıllarını geçirmek durumunda kalmıştır. Cezasını tamamlamasına dokuz ay kalaysa, 'iyi halinden' dolayı Gökçeada Yarı Açık Cezaevi'ne sevk edilir. Bu durum, görünüşte onun için olumlu bir gelişme olsa da, Gökçeada onun yaşamının son derece önemli bir yeri olacaktır.

  Yapımı : 2008 - Türkiye
  Tür : Dram , Politik
  Süre: 103 Dak.
  Yönetmen : Görkem Turgut
  Oyuncular : Pelin Batu , Demir Karahan , Serhan Yavaş , Nilgün Belgün , Turan Özdemir
  Senaryo : Görkem Turgut
  Yapımcı : Ferit Turgut

  https://www.youtube.com/watch?v=MT17TRcEvkM+
  ... dis kapinin ic mandali
 2. 32.
  o yıllarda adını bile duymadığınız illuminatiyi, (tesadüfse bile tuhaf) en ince ayrıntılarıyla işlemiş 2007 yapımı stv dizisi.
  ... withlovebaby
 3. 31.
  yağmurdan sonra ...

  o toprak kokusu

  bir kelebek ömrü gibi

  ve suya kavuşan o ağaçların sevinci

  sana olan inancım gibi

  sebeptir her sabah yeniden uyanmama.
  1 ... arjantin
 4. 30.
  pelin batu'nun, aşkı memnu'nun behlül karakterinden bile kötü oyunculuk sergilediği film. Sanırım kanald her gece bu filmi yayınlıyor, gece 3te 5te hep aynı...
  ... hangimsinsenbenim
 5. 29.
  dizi olan yağmurdan sonra için konuşursak gerek oyuncu kalitesi,gerek senaryosu ile mükemmel bir diziydi.bu diziler çok bulunmuyor.
  1 ... eleektro
 6. 28.
  'her yer çamur rezalet yahu lanet olsun şu belediyeye e siz görürsünüz yine oy istemeye kapıma gelirsiniz.' yağmurdan sonra bunları söylüyorum.
  ... yok ya
 7. 27.
  Samanyolunda yayınlanmış ve birmiş olan dizi.
  ... jokerboy
 8. 26.
  can dündar'ın yeni yüzyıl gazetesinde yazmış olduğu yazılarından derlenmiş olan kitabıdır.can dündar'ın kendine özgü öylüleme üslubuyla yazdığı ve kolay okunabilen bir kitabıdır.can dündar kitapta 90'larda siyasette ve medyada yaşanan yozlaşmayı ironiler yaparak çok güzel bir şekilde ortaya koymuştur.
  ... hominem te memento
 9. 25.
  uzak durulması gereken, türk sinemasının yüzkarası olabilecek nitelikte bir film. özensiz replikler mi dersiniz, berbat oyunculuklar mı dersiniz, neresinden tutsanız elinizde kalır. seyretmeyin derim ben.
  ... koylu goren masum uzayli
 10. 24.
  (bkz: yağmurdan önce)
  -1 ... june