1. 1.
    hayattan zevk alabilen nadide insanlardandır.
    ay saçım bozulacak şuram ıslanıcak koşmam lazım şeklinde son derece emperyalist triplere girmez, insanın hayvani doğal özüne dönmüş huzura ermiştir.
    13 -4 ... aglaya ivanovna
  2. 2.
    zevk sahibi, endişesiz ve mutlu bir insandır. herkes gibi davranma alışkanlığından gerçek mânâda sıyrılabilmiştir.
    1 ... bilmekle cezalandirildim
  3. 3.
    Günün sonunda hasta olup yatağa düşecek insandır.
    3 -1 ... olumbutunnicklermialinmis
  4. 4.
    nedense eskişehir de çoğu kişi yavaş yürüyor yağmurda ya da benim gördüğüm kişiler hep öyle.
    -1 ... dezzz
  5. 5.
    hızlı veya yavaş yürüdüğünde sonucun değişmeyeceğini her iki ihtimalle ıslanacağını bilen insandır.
    2 ... nedensusuyorumbendeyazarim
  6. 6.
    Londra'da yavaş yavaş yürüyorsa kıskanılasıdır. Yağmur yağarken yürümek londra'da bir başka güzeldir.
    1 ... mahkemeduvari
  7. 7.
    şemşiye * şemsiye kullanmadım hayatım boyunca , yağmurda her türlü yürürüm anlatılmaz yaşanır tadında bir hava olayı.
    ... iskorpit
  8. 8.
    benimdir efenim. elimde bir şişe şarap ile beraber içerim huzur doluyor.
    -1 ... kara cumle
  9. 9.
    Hızlı yürüse bile aynı oranda ıslanacağını bildiği için bari yavaş yürüyeyim de artislik olsun düşüncesinde olan insandır.
    1 ... emryldz
  10. 10.
    En imrendiğim kişilerden biridir. O an hayattaki bütün problemler yağmur damlalarıyla birlikte üzerinden akar gider, O an ruhu temizlenir. Islanmak koymaz ona, içi yıkanır çünkü.
    1 ... hasanseker