1. 1.
  Komünistlerin misyonu olup yalan söylediklerinin birebir teminatı olan bir sözdür kendimce.

  1 mayıs olayları ve soma olayların da olduğu gibi yakıp yıkmakla hak hukuk arayan arkadaşlar o talan edilen yağmalanan ya da zarar verilen yerlerin esnafının hakkını hukukunu kim arıyacak ? bu olaylardan bıktım valla.
  2 -2 ... lulex
 2. 2.
  yol aşınmadan yol bitmezmiş lafını hatırlatır
  herkesin bir yolu var, neden diğer insanları da kendi yolunuzda sürükleme çabasındanız da dedirtir. hatta bazen dedirtir ki; neden yanlış yaptığını bile bile çevreni kalabalıklaştırmaya çalışıyorsun? Kalabalığın acını paylaşacağını mı zannediyorsun? Çok kalabalık olduğunuz için hepiniz cehenneme sığamayacaksınız ve genel af ilan edilecek mi sanıyorsunuz? Neden var olan gerçekleri bir kere de kendi gözünle görüp kendi ağzınla anlatmıyorsun? vb...
  ... alkolizmengellenemez
 3. 3.
  yamyamlik var ihmal var rant var fırsatçılık var ölü seçicilik var var oğlu var. sosyalizm olsa ne olur.
  ... turkoglu91
 4. 4.
  destekledikleri politikalar daha dün 300 kişinin canını almasına rağmen, hiç utanmadan "esnafın zararı" ayakları yapan şerefsiz, vicdansız alçakların laf ettiği sorunsaldır.
  ... rumeli71
 5. 5.
  yargı görevini yapıyor mu hayır takipsizlik kararları veriliyor mu evet yolsuzluk ne oldu bilen yok.
  milyar dolarlar ne oldu bilen yok. komutanlar içeri tıkılırken savcıyım diye yırtınınlar kumpas kuruldu diye suçu bir paralel yaratıp onun üstüne yıkmaya çalışmadı mı evet. nerede adaleti arayacaksın .
  akpnin taşeronu akplilerin sahibi olduğu bir madende gene arkasındaki akp gücüyle denetlemeler soruşturma komisyonlarından kurtulan bir madende yüzlerce can gitmiş akpnin yargısıyla bu hesap sorulur mu buna inanan kerizdir.
  söyleyin bakalım insanlar adaleti nerede arasın bunu o boş bakanınız yargı kurumunun amuna komadan düşünecektiniz insanların hiç bir kuruma güveni kalmamış iç savaş böyle başlar. insanların güvenini törpületen de akpdir.
  iç çatışma anca para yiyicilerin abd uşaklarının işine gelir . onlarda belli.
  ... ecemcix