bugün

Ben din ve felsefe ile uğraşarak geçirmek istiyorum, bir de vücut fonksiyonlarım sağlam kalırsa sporla.
--spoiler--
gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar!
yeryüzünde sizin kadar yalnızım..
--spoiler--

böyle bişey işte.
bir sahil kasabasında zaman zaman balık tutarak, zaman zaman ise toprakla uğraşarak diyerek cevaplanması muhtemel güzelliktir.
Gencken bi turlu firsat bulamiyorum ama yasli iken sezonluk kus avina gitmek isterim.
karadeniz'de çam ağaçlarından oluşan bir orman da evimde doğal ve özgür bir yaşamı umut ediyorum.
Çalışarak. Ciddi olalım Türkiye'de emekli olmak ölmekten bile ucuz.
bahçeli ev alacağım .denize yakın da olabilir. eşimle bahçede kahvaltı yaparak , ektiğim domates , biber vs. ilgilenerek. kafamı dinleyerek , huzur içinde inşallah.
37 yaş yaşlılıkmı bilmiyorum ama hedeflerime 7 yıldır ugrastıgım gibi devam edersem, 37 yaşında mesleği ve çalışmayı bırakarak, Fethiyede, Dublex bir villa alıp yaşamımı orada tamamlamayı düşünüyorum.

Neyle geçineceksin diyenler, 7 yıldır çalışıp yaptığım ve 37 yaşıma gelene kadar da yapmaya devam edeceğim yatırımlarım ile.
Yaşlanmayı pek düşünmüyorum. Hani 60ları görmek istemem açıksası. Ama son yıllarımı muhtemelen huzurlu geçirmek isterim. Kasıt edilen huzur, iç huzur. Şampanya patlatmak yok anlamında değil.
mezarda.
biraz sessizlik.
güncel Önemli Başlıklar