1. 1.
  (bkz: sus işareti yapan hemşire)

  bu gerçekten çok üzücü.

  usta kalemşör, silahşör, kıladyatör, triportör, detandör, kenar köşe yazarı yozdilimizin biz ışıklı aynı zamanda yaşlı ve hastalıklı bireyler tarafından ne kadan sevildiyinin ispatı adeta.

  ışıklı teyzemiz, yozdilimizin o muuteşem mustafa kamal kitabını imzalaması için girmiş kuyruğa. tabi istihdam diz boyu olduğu için uzun süre beklemek zorunda kalmış. ayakta.

  bundan mütevellit o yaşlı, minnak, ponçik, layik toynağı bu yorucu kuyruğa dayanamayıp arıza vermiş. arıza lambası yakmamış ama, o araçlarda oluyo benim bildiyim.

  ardından, yetmezmiş gibi birde pansiyonu yüqselmiş ışıklı teyzemizin. ah be teyzem senin ne işin var o kuyrukta. tanzim quyruuna giriyorlar diye dalga geçtiyimiz aqepeliler görmez, duymaz umarım.

  her neyse, paşama şükür düzelmiş sonra teyzem. ayrıca yozdil abimizin "tamam şeyde bi şey yok tamam. iyi ki varsınız iyi ki" diyerek yaşlı teyzeye adeta bir doktor edasıyla müdaale etmesi de takdire şayan.

  gerçi elinden tutup kaldırabilirdi ama olayın heyecanı ile akledememiş sanırsam. hoş, ihtiyar ölse 2500 tale zarara girecekti belki. evet.

  https://www.ensonhaber.co...ALSdJ2mX7rAKqkT5PRmvrqYOM
  2 -3 ... iyesta
 2. 2.
  Sırf gerçekleri söylediği için linç edilmeye çalışılıyor.
  ... asimus
 3. 3.
  (bkz: laik atak)
  3 ... zall bana hep abi der
 4. 4.
  ünlü kalemşör, silahşör, dedantör, valör yozdil abimizin ""tamam şeyde bi şey yok tamam. iyi ki varsınız iyi ki" şeklindeki ilk yardımı ile yeniden hayata tutunmuş.

  hoff yılmaz hofff, ne kadan mütiş bir kenar köşe yazarısın sen öyle, aynı zamanda da tohtor. evet.
  7 -1 ... iyesta
 5. 5.
  Son anda aklına keriz gibi 25 liralık kitaba verdiği 2500 tl gelmiştir.
  3 ... sultan baybars
 6. 6.
  hepsi olmamakla beraber, köşe yazarları fikri ve ruhu satılmış yazarlardır.
  1 ... lomer
 7. 7.
  allah daha nasıl bir mesaj yollasın.

  t:allahın gazabını yollamadan önce yoldan çıkmış her kavme yolladığı uyarılardan biridir.
  1 ... telefoncu ekrem