1. 1.
  şovmen teknik direktör. gittiği her takımda olay yaratır. yenildiği maçlardan sonra hakeme yüklenir. sürekli büyük takımlara gidememekten şikayet eden bu adam bir dönem fenerbahçe'ye gelirsem yenilgisiz şampiyon yaparım gibisinden bir şeyler söylemiştir. * trabzonspor'da da başarılı olamayınca bu büyük takım tezi de çürümüştür. ancak hala başı sıkışan anadolu takımlarının imdadına koşmaya devam eder. bu ekoldeki diğer teknik direktörler olarak şunlar sayılabilir:

  (bkz: sakıp özberk)
  (bkz: giray bulak)
  (bkz: ümit kayıhan)
  7 -2 ... denizci cakabey
 2. 2.
  Futbolcuarıyla kumar oynayan teknik adam.Şaka değil.Bildiğimiz kumar.
  4 ... italiano
 3. 3.
  hem seven hem döven şahıs
  3 ... crazypierre
 4. 4.
  sevgisini adam döverek belli etmeye alışmış sadist teknik traktör.
  4 -2 ... martyns
 5. 5.
  düşme potasındaki takımları kurtarmasıyla bilinen, bu işin okulunu okumuş teknik adam.
  2 ... palta
 6. 6.
  (bkz: teknik traktör)
  3 ... phyxius
 7. 7.
  kendisi daum ile aynı Futbol akademisinden çıkmıştır ve hayatında profosyenel anlamda top oynamamıştır
  3 -1 ... berbay
 8. 8.
  şu ana kadar sadece döverek cezalandırdığı futbolcuları toplasanız yeni bir lig kurmak için yeterli olacaktır.
  6 ... electronica
 9. 9.
  futbol olayını aşmış olan teknik direktördür. şöyle ki; bu adam taktik vermez. öyle yapın böyle yapın demez. bireysel hata yaparsan, gol kaçırırsan, kart görürsen önce seni oyundan alır sonra da bi güzel döver. kendisini başka alanlarda da görmek istemekteyiz. örneğin bi yerli bruce lee filmi.. neden olmasın? *
  5 -1 ... janjan
 10. 10.
  süper teknik adam bir programda "en iyi savunma hucümdur" demiş gönülleri fethetmiştir. futbolcu dövmesi olayına gelince, o kadar parayı alıpta iki tane penaltı kaçırıp bide üstüne çift kırmızı kart gören topçuya ve topçulara her teknik adamın yapması gerekendir. benim bile izlerken kahrıolduğum maçlarda az bile yapan adamdır. ver bakalım köteği selçuğa, serkana, servete parçalamıyolar mı şampiyonlar liginde della alpinin çimlerini. aslında her takıma lazım teknik direktördür, psikopattır, sadisttir, fakat değeri bilinmemektetir.
  6 ... ysg
 11. yılmaz vural Başlığındaki Önemli Entry'ler