1. 321.
    kulislerde chp'nin cumhurbaşkanı adayı olduğuna dair dedikodular dönüyor.
    salı günü de resmen açıklanacağı iddiaları var.
    bakalım neler olacak..
    bu arada kendisinin 80 yaşında olduğunu unutmayalım.
    1 ... mithranin yemini
  2. 322.
    Sakın Açıklama yapma çakma gandi. lidersen senin aday olman lazım yılmaz Büyükerşen değil.
    1 -4 ... kafam duman
  3. 323.
    liderlik gaza gelip savaşa en önde atlamakla olmuyor mübarek. savaşa en önde gidenlere deliler denilirdi osmanlı da mesela. liderlik savaşı yönetmektir.
    3 -2 ... ruh okuzu
  4. 324.
    Bence gayet iyi amacı parlementer düzene dönmek olarak deklare ettikten sonra işleyişi yönetecek uygun bir kişidir.
    -1 ... shizi
  5. 325.
    Seçimde kendini aday göstermekle savaşta en önde gitmek cidden aynı mübarek. Sana hak verdim sen feyizli birine benziyorsun.
    1 -1 ... kafam duman
  6. 326.
    Yetti bana bu kadar feyz yapraam.
    1 ... kafam duman
  7. 327.
    Topraam nolduki yaprakta toprakta yetişiyor. Feyzli bir ruhbana benziyorsun hemen afaroz ettin beni. yakinda cennetten arsada satarsin sen. Başlıkla alakasız olmasın tüm yazdıklarım. cumburbaşkanı seçimine girmemesi gereken isim.
    1 ... kafam duman
  8. 328.
    hayranlik uyandiran harika bir kılıçdaroğlu stratejisidir. bu adam baskan secilirse sevinçten kalp krizi gecirir ölür. yardimcisi kılıçdaroglu baskan olur. hem boylelikle ego yapip bakin aday olmadim havasi yaratiyor, hemde kendisi aday olur da secilemezse meclisten disarida kalmiyor. mukemmel bir siyasi plan. harika bir strateji ornegi. kilicdaroglu yine kendine hayran birakmistir.
    1 ... bzhacd