1. 1.
  türkiye'de bulunan askerlik çağındaki suriyelilerin sayısı türk silahlı kuvvetleri'nin mevcudundan bile fazlayken, bizim çocuklarımızı afrin'e sürdüler, 55 şehit verdik.

  asrın liderimiz “öso tıpkı kuvayi milliye gibidir” dedi.

  akp milletvekilleri bile “feto borsası”nı itiraf etti, parayı bastıran zengin fetocular yırtıyor.

  türkiye'de sırf bu yıl 363 kadın öldürülmüşken, bu kadınları öldüren erkekler şakır şakır serbest bırakılırken… tabanca zoruyla tecavüz eden eniştesini öldüren kadıncağıza müebbet hapis verildi.

  trt'ye çıkarılan istanbul üniversitesi deniz bilimleri fakültesi öğretim üyesi, “nuh tufanı sırasında nuh'un cep telefonu vardı, gemisi nükleer enerjiyle çalışıyordu, insansız hava aracı kullanıyordu” dedi.

  sayıştay raporuna göre tcdd'nin bir yılda 2.5 milyar lira zarar ettiği,
  akp dönemindeki toplam zararın 12 milyar liraya ulaştığı anlaşıldı.

  toki bakanı sadaka verir gibi cebine para sıkıştırınca, “ben dilenci değilim, kanser ilaçlarını bulamıyoruz, eliniz cebinize değil vicdanınıza gitsin” diyen kanser hastası dilek vefat etti.

  istanbul'daki kanuni sultan süleyman hastanesi'ne sadece beş ay içinde 15 yaşından küçük 115 hamile çocuk getirildiği ortaya çıktı.

  bu haber biraz kurcalanınca… türkiye'de son 18 ayda 21 bin 957 kız çocuğunun “hamile” olarak hastanelerde kayıt altına alındığı ortaya çıktı. resmi olarak her gün, reşit olmamış 40 çocuğun hamile bırakıldığı anlaşıldı.

  türk tabipler birliği'ne “terörist” deyip, komple hapse tıkmaya çalıştılar.

  türkiye barolar birliği'nin türkiye'sini silmeye kalkıştılar.

  amerikan elçiliğinin önündeki caddenin adını zeytindalı caddesi olarak değiştirdik… yalaka gazetelerimiz “osmanlı tokadı vurduk” diye manşet yaptı. abd mahvoldu yani!

  afrin şehidimizin evine haciz gönderildi.

  matah icraatmış gibi “e-devlet soyağacı” icat edildi, sayın ahalimiz sanki bilmiyormuş gibi internete girip dedesinin adına baktı, izdihamdan sistem kilitlendi.

  akp yandaşı sosyal doku vakfı'nın başkanı “birbirini tanımayan bir kadınla bir erkek asansöre binerse, halvet olur” dedi.

  asrın liderimiz “insansız tank” yapacağımızı müjdeledi.

  çanakkale onsekiz mart üniversitesi öğretim üyesi, “1924 yılında camiler kapatıldı, çanakkale ve bursa'da genelev olarak kullanılan camiler var” dedi.

  dinci televizyon kanalının tetikçi spikeri “sivil öldürmeye etiler'den nişantaşı'ndan cihangir'den başlarız, tbmm'den başlarız” dedi.

  akp türkücüsü yavuz bingöl “ben manav mehmet efendi değilim, bilinçli seçmenim” dedi.

  asrın liderimiz kadınlar günü'nde kadına yönelik şiddeti durdurmak için konuştu, “televizyon yayınları bu işi zıvanadan çıkarıyor, medyaya sesleniyorum, yayınlarınızı kesintiye uğratın” dedi.

  akp yandaşı ilahiyatçı “ketçap şehvet yapar” dedi.

  dubai'den gelen özel uçak iran'da düştü, 11 pırıl pırıl genç kızımız hayatını kaybetti, kindar nesil öylesine iğrenç yorumlar yazdı ki, kızların sosyal medya hesapları aileleri tarafından kapatıldı.

  çiftlikbank'ın tosun'u sayın ahalimizden 400 milyon dolar tokatladı, uruguay'a kaçtı.

  aydın doğan tasfiye edildi, medyasını yandaş işadamını satmak zorunda kaldı, krediyi devlet bankası verdi.

  atatürklü tişörtle tbmm'ye girmek yasaklandı.

  tbmm'de sergilenen çanakkale konulu tiyatroda kadın sanatçıların sahneye çıkması engellendi, erkek erkeğe oynandı.

  atatürk kültür merkezi yıkıldı, asrın liderimiz “çatlayın patlayın yıktık” dedi.

  afrin'de 55 şehidimiz varken, çalgıcıları özel uçağa doldurup sınır karakoluna götürdüler, kahkahalar eşliğinde klarnet çaldılar, yandaş medya “dev koro moral verdi, afrin'de renkli anlar” manşetleri attı.

  nükleer santral anlaşması imzalandı… putin, bize satacağı elektriğin nükleer santralını kendi topraklarına kuracağına bizim topraklarımıza kuracak, bütün riski bize yıktı, sayın ahalimiz alkışladı.

  herkesi fetocu diye gammazlayan, yök tarafından korunan kafadan kontak araştırma görevlisi, tabancayla osmangazi üniversitesi'ni bastı, dört akademisyeni kurşuna dizdi.

  sakarya'da iki aylık yavru köpek, dört patisi birden kesilmiş ve kuyruğu koparılmış halde bulundu, kurtarılamadı.

  imam hatip öğrencileri arasında “deizm”in yayıldığı ortaya çıktı.

  şeker fabrikalarımızı sattılar.

  “erken seçim talebinde bulunmak vatana ihanettir, erken seçim ekonomiye darbedir” diyen asrın liderimiz, erken seçim ilan etti.

  suriyeli işadamı akp'den bursa milletvekili adayı oldu.

  asrın liderimiz “ahdim olsun ki, faizler düşecek, enflasyon düşecek, cari açık düşecek” dedi.

  asrın damadımız “cumhurbaşkanımız ay'a kadar dört şeritli yol yapacağım dese vallahi inanırız diyorlar” dedi.

  adıyaman havalimanı 1998'de açıldı ama, asrın liderimiz “aaah kardeşlerim aahh, adıyaman'da havalimanı var mıydı, biz yaptık” dedi.

  asrın liderimiz “ben 75 öğrencili sınıflarda okuduğum zaman tek partili dönemdi” dedi. böylece asrın liderimizin henüz doğmadan önce, ismet inönü döneminde ilkokula gittiği anlaşıldı!

  asrın liderimiz “biz gelmeden önce mr mı vardı, tomografi mi vardı” dedi, “ambulansları köpekler çekiyordu” dedi, “15 sene önce evlerde fırın mı bulunuyordu, buzdolabı mı bulunuyordu” dedi.

  oxford üniversitesi dünya çapında “yalan haber” araştırması yaptı, dünyanın en ahlaksız medyasının bizim medyamız olduğu tespit edildi.

  asrın liderimiz “anayasaya göre ben hepsinin paşasıyım” dedi.

  asrın liderimiz millet kıraathaneleri açacağını, bedava kek ikram edileceğini müjdeledi.

  asrın liderimiz “yeni bir projem var, alacaksınız çoluğunuzu çocuğunuzu, gideceksiniz millet bahçesine, orada onlarla beraber yatıp yuvarlanacaksınız” dedi.

  asrın liderimizin kapalı kapılar arkasında konuşurken “sandık kurulunda hakimiyeti elde edersek, başlamadan işi bitiririz” dediği ortaya çıktı. cep telefonuyla çekilmiş görüntüleri yayınlandı.

  rejim değişti.
  sayın ahalimizin verdiği oylarda, egemenlik saraya devredildi.
  başbakanlık lağvedildi.

  binali yıldırım'a “şeref madalyası” verildi.
  tbmm başkanı yapıldı.

  çorlu'da tren devrildi, 25 insanımız hayatını kaybetti, raylar çamaşır ipi gibi havada duruyordu, altında toprak yoktu, çünkü kontrol eden yoktu, rayları kontrol etmesi gerekenleri işten çıkarmışlardı.

  asrın liderimizin şoförü olan, yeliz lakabıyla tanınan milletvekilimiz “matematiği benim dedem icat etti, dedemi romalılar öldürdü” dedi.

  yandaş gazeteci durup dururken kemal sunal'a saldırdı, “kemal sunal bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış en büyük kötülüktür, filmleri resmen insanın zekasına hakarettir” dedi.

  suriye'den ithal ettiğimiz patateslerin, meğer bizim patatesler olduğu, geçen seneden stoklayıp bu sene kakaladıkları ortaya çıktı.

  ekmek zamlarını kamuoyuna duyurmak yasaklandı.

  dolar 7.5 liraya fırladı.

  asrın liderimiz “onların doları varsa, bizim allahımız var” dedi.

  atatürk samsun'a çıkmıştı.
  asrın liderimiz samsung'a çıktı.
  “onların iphone'u varsa, öbür tarafta samsung var” dedi.

  asrın liderimiz ahlat'a saray yaptıracağını, 10 dönüm üzerine kurulacağını, 1071 metrekare oturum alanı olacağını müjdeledi.

  “kuvayi milliye” ilan edilen özgür suriye ordusu, türkiye tarafından ödenen maaşlarını türk lirası olarak almak istemediklerini, dolar karşısında mağdur olduklarını, suriye poundu olarak istediklerini açıkladılar… yani aslında “cukkayı milliye” oldukları ortaya çıktı.

  türk telekom'u verdiğimiz araplar, kablolarına kadar sattı, 15 milyar dolar hortumladı, 4.7 milyar dolar borç taktı, pırrr…
  4 -2 ... comarlarin korkulu ruyasi
 2. 2.
  Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve Mustafa Kemal Atatürk ve.
  4 -3 ... zall bana hep abi der
 3. 3.
  mustafa kemal ataturk kitabindan iyi para kirdi. gazete kosesi formatinda kitap yazmis ama ataturk hakkinda okunacak kitaplardan birisi degil.
  1 -1 ... doblocu eniste