1. 1.
  Soma'da şehit olanlar için tüm Türkiye yas tutarken, Yılmaz Özdil'in sırf bu insanların siyasi tercihleri nedeniyle ölmeyi hak ettiklerini söylemesi, bu şekilde bir ölümü onlar için MÜSTEHAK gördüğünü itiraf etmesi sahip olduğu kafa yapısını bize açıkça göstermiştir.

  Ayrıca, tüm sosyal medya Yılmaz Özdil'in bu sözüne verilen tepkilerle dolup taşmışken sözlük yazarlarının bu konuda hiç bir şey söylememiş olması da düşündürücüdür.

  Ve ayrıca, Taner Yıldız'ın 77 milyon vicdan sahibinden, ölümleri müstehak gören bu 1 kişiyi eksiltmesi de takdire değer bir davranıştır.
  1 -1 ... otet
 2. 2.
  asıl yılmaz özdil bugüne kadar yazdığı yazılarla bunu çoktan haketmişti. Ne yazık ki amaçları sadece provakasyon!!! Ne giden canlar umurlarında ne de arkada kalanlar. ak partiye oy verenler makarna ve bedava kömürcüler değil mi? Hedef sadece hükümeti düşürmek. Kimse bu oyunlara gelmeyecek artık istediklerini yapsınlar. Soma da ki bu facia tamamen sabotaj. şimdi kirli oyunlarının üstünü kapatmaya çalşsınlar bakalım nereye kadar. Ölen şehitler üzerinden siyaset yapan bu vicdansızlara söylenecek söz yok!! Malesef ateş yine sadece düştüğü yeri yaktı:(((
  ... trexx
 3. 3.
  gereken yapılmış ve cezası verilmiştir.

  yılmaz özdil ve müstehak
  -1 ... tilki