1. 1.
  ülkeyi her gün kurtaran 3 medeni insandır , fularlarıyla anadolu topraklarından oy isterken hiç çekinmezler.

  (bkz: bermuda şeytan üçgeni)
  3 -3 ... rollingstonedili
 2. 2.
  ne oldukları hala anlaşılamamış mahlukatlardır.
  5 -2 ... bakhele
 3. 3.
  (bkz: 3 idiots)
  9 -6 ... frekans
 4. 4.
  ''halka rağmen halk için '' adlı ideolojinin son neferleri olan dinazorlar.örümcek kafalı ve de yobazdırlar.
  3 -1 ... kamuspotu
 5. 5.
  3'ü de hakettiğinden fazla ilgi görmenin vermiş olduğu havayla her gün ortalığı velveleye veren tiplerdir. 3'nün de zerre faydası yoktur. okumak, dinlemek ya da izlemek zaman kaybıdır.

  içi boş tenekedir hepsi; vurursun ses gelir ama içi boştur.
  3 ... murren13
 6. 6.
  milletten kopuk üç adam, türkiye antalya izmir mersin ve trakyadan ibaret olsaydı bu adamların bir anlamı olurdu ama türkiyenin dörtte üçü için 3 yabancıdan farksızdır bunlar. şovmendirler. muhalifleri orgazma sürüklemektir işleri.
  2 -2 ... lehtar
 7. 7.
  Al birini vur diğerine adamlarıdır üçü de. Hoca verir talkını kendi yutar salkımı sözü de bunlar için söylene söylene dillerde tüy bitirmiştir.
  Ahlâklı ve dürüst sınıfında asla yer alamayacak kafanın adamlarıdır hepsi.
  1 -2 ... non andrea
 8. 8.
  halktan nefret edip halk için çalıştıklarını ve mücadele ettiklerini iddia edip seçime girip sadece 8 oy alan kişilerdir.
  2 ... zubde
 9. 9.
  moderasyon torpilli abiler.aman saygıda kusur etmeyin.sözlüğün modlarınında ne olduğunu anlamamıza sebep oldular.bu tipler yıllardır halka aptal yobaz gerikafalı gerici derken kimse bişey demedi şehidimize müstehaktır dediler ağzını açan olmadı ama ben( ''halka rağmen halk için '' adlı ideolojinin son neferleri olan dinazorlar.örümcek kafalı ve de yobazdırlar.) yazdım anında sildiler entry mi sebep ne biliyor musunuz ? kaba söz argo hakaret.bunlar anamıza sövse biz bişey diyemiyoruz.silinmeme bile neden olsa işin peşini bırakmıyacam.faşist arayan solcu arkadaşlarım uzakta aramayın faşist ortada moderasyonda.
  1 ... kamuspotu
 10. 10.
  uğur dündar'ı da bonus olarak verdiğimiz an kre tamamlanır.
  ... kartalbey