1. 1.
  yılmaz özdil ve onun okurlarının karakterini yakından takip ettiğim için beni şaşırtmayan davranıştır,
  okurlarının ne duymak istediğini biliyor ve veriyor gazı,
  ama bu sefer çok ileri gitti, biri bu adama bir şey yapar da ihale ak partililere kalır diye korkuyorum, yoksa biri bu adama * bir şey yapsa umurumda olmaz.

  http://www.haber7.com/tel...dilden-kan-donduran-yorum
  2 -5 ... yetiyour
 2. 2.
  Carptirilmis konuşmadır konuşma yarida kesiliyor. Erdoğan bunlar is kazası deyince adam bunun üzerine hatta mustahaktir diye denilebilir diyor. Zaten burdan sonra kesiliyor. Yandaş medya bu kadar adisiniz.
  3 ... 1809 1881 1923 1934 1937 1941
 3. 3.
  başbakanın da kan donduran yorum yaptıgının göstergesi. aynı şeyi söylediler arkadaş. bence ikisine de tepki göstermek lazım.
  1 ... kernel
 4. 4.
  (bkz: yılmaz özdil de kan donduran yorum)
  -1 ... ukraynali
 5. 5.
  Başbakanın söylediklerini tekrar etmiş hepsi bu.
  -1 ... basbakan olacak adam
 6. 6.
  hakaret değildir. bizim söylemekten kaçındığımız bir gerçektir. gerçekler acıdır.

  çoğu işçi halk arenası programına katıldı. maalesef sendikalaşmayan işçilerin sonu bu. eğer bir şeylerin değişmesini istiyorlarsa, hep birlikte ayaklanacaklar. hiç biri kendisine okutulan maddeleri okumamış bile.

  not: yinede televizyon karşısında edilmemesi gereken sözler etmiş. bana kalırsa, işçilerin ölümü olağan şeyler daha ağır bi açıklama.
  ... persheid
 7. 7.
  denilenlere göre normaldir hatta müstehaktır denilebilir yorumu yapılmıştır .
  ... ecemcix
 8. 8.
  hoppalaa. dostlarım kusura bakmayın ama 292 can gitmiş bu haber kaynağı mevzuyu hiç mi hiç anlayamamış. adamın teki kalkıyor sivil halka yumruk atıyor, ibriktarı kalkıyor tekme atıyor, yetmiyor bir bakışta döl analizinden halkın sulbünü tespit ve teşhis ediyor, bu haber kaynağı kalkıyor diyor ki bu ironi olduğu ayan beyan ortada olan konuşma aslında hakarettir. sıçtınız, bari sıvamayın amk.
  1 -3 ... the kid