1. 1.
  kimilerine göre takıntıdır. seven insan için o kadar kolay bi tanımı yoktur. 3 günlük aşklara benzemez. nasıl tarif etsem bilmiyorum. bu öyle uzun bi hikaye ki nerde başlayıp nerde bittiğini bilemezsin. çoğu zaman yoktur yanında. bazen hiç yoktur. başkaları için vardır. onlar için uyanır sabahlara. çıkar dolaşır sokaklara. senin içinde yaşattığın kişiyle gerçeği asla örtüşmez. kırıcıdır. acımasızdır. hayalindeki kişiyse kusursuz. sen her koşulda iki karakteri sevmeye çalışırsın. hele biri seni hiç mi hiç sevmediyse. bu yüzden yıllarca aynı kişiyi sevince kalbinin öldüğüne inanma. bir tarafı nefretle, bi tarafı yine sevgiyle doludur. ama günden güne nefes almak zorlaşır. duygularını taze tutmak o kadar da kolay değildir. tek taraflı sevdiğini öğrendiğinde hemen akabinde reddedildiğinde biri sana telefonda takıntılı olduğunu söyleyebilir. ona rağmen sevdiğine kanıt olarak düşün telefonu kapat. bu iş böyledir hep. milyonlarca hatta milyarlarca cümleden ona kalan sadece böyle yüklemsiz yavan bi cümledir...
  37 -5 ... brell
 2. 2.
  erdemdir.
  12 -1 ... the senarist
 3. 3.
  30 sene aynı kadını sevip bekleyen bir abimizi tanıdım ben.
  34 ... kutsalbira
 4. 4.
  benim yaptığım mallıktır siktir edin gitsin en sonunda obsesif olup çıktım yani öyle dedi bırakın herkes sevdikçe kaşar eskidikçe güzeldir buda benden tavsiye.
  4 -1 ... prudens
 5. 5.
  hepimiz özellikle lise dönemlerimizde yaptık ancak alenen mallıktır.
  5 ... emekliplayboy
 6. 6.
  Ve aynı kişi tarafından yıllarca reddedilmek.
  6 ... red fox
 7. 7.
  hayatı boşa yaşamaktır.
  3 -3 ... harikalar diyarindaki tavsan
 8. 8.
  Rumeysaydı adı.Lisedeydik. Arkadaştan numarasını istedim geçende. Bi numara bulmuş. Hemen aradım bi herif çıktı. Rumeysa orda mı dedim. Yok dedi. Bi daha da aramazsın heralde diye de ekledi. Böyle işte ben sevdum eller aldi yarumi durumu.
  -3 ... problassesinon
 9. 9.
  kalan ömrüm boyunca yapacağım eylemdir. geç oldu ancak güç olmadı şükürler olsun gönderene..
  11 -1 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  gerçek aşkın en güzel timsali.
  2 ... altarinogli