bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ses var ama kulak yok...
    dans ederken bir türlü müziğe uygun şekil yapamıyor...
    ama hakkını yememek gerek, müthiş besteleri var.
    16 -20 ... delikanlımühendis
  2. 2.
    (bkz: deli)
    9 -4 ... trda
  3. 3.
    evinin duvarlarını notalarla karalayan ses saantcısı.
    9 -3 ... ümit
  4. 4.
    keşke hep delikanlım, kış güneşi gibi şarkılar yapsaydı, ama işte olmayınca olmuyo malesef şmdi saçma sapan tv programlarında saçma sapan şeyler söylüyo ona buna sataşıyo dansederken düşüyo falan. neyse belki bi derdi vardır onun da, çok üstüne gitmemek lazım.. (bkz: bir derdim var)
    5 -5 ... undeuxtrois
  5. 5.
    kelime dağarcığı 50 olan birinin şarkı sözlerini kendisinin yazdığına asla inanmıyorum, öyle böyle sözler değil benim diyen şairin bile zor biraraya getireceği cümleler. Ya da kafası iyiyken beceriyor neyse öyle olsun.
    5 -14 ... hanimaga
  6. 6.
    Show dünyası denilen plastik dünyada dengesizliğiyle farklılaşan ve bu dengesizliğini güzel şarkılarıyla dengeleyen (bkz: delikanlım) adlı şarkısı ile kendinden istesemde nefret edemediğim hatta inceden hayranlığımı kazanmış pop müzik sanatçısı.
    3 ... siyabend
  7. 7.
    Diğer adı gondoldur. Periyodik olarak sistematik dans ritimlerini eşgüdümlü olarak birleştirebilen vasıfları kudretli zülkarneyndir.
    5 ... martyns
  8. 8.
    aşkperest*'den sonra kantarın topuzunu hepten kaçırmış, her daim hayretle bakınan, eklem özürlü *
    4 -1 ... olric
  9. 9.
    delidir, çirkindir ama herkes sever... nedeni de sanırım diğer çoğu şarkıcının aksine, yüzsüz olmaması ve davranışlarının içtenliğidir. bir de hadi o besteler neyse de o şarkı sözlerini nasıl yazdığına inanılması zor insandır kendisi... bi ara esrar bulundurmaktan gözaltına alınmıştı her halde uçuştayken buluyodur o filozofça sözleri diye düşünmeden edemiyor insan.
    sonuçta sevilmeyi hakeden insandır.
    8 ... infantes
  10. 10.
    gezegenlerden sonra kendi yörüngesinde dönebilen mustafa topaloğlumsu birşeydir.
    4 -2 ... martyns