1. 1.
  Evet olay sahne aldığı bir mekanda gerçekleşiyor:

  https://youtu.be/BYThT711b50

  Dün gece yatmadan önce ekşi de denk geldim başlığa. Derinlemesine okuyup videoyu izledim. Bir müzisyen olarak ben yerin dibine girdim maalasef.

  Şimdi kim olursan ol, ister deep purple a eşlik et, ister beyonce a. inanın bu şekilde dönüpte bu şekilde hayvanlık yapmaz.

  Nihayetinde ordaki çocuklar emekçi. Sen en az 25.000 alacaksın o çocuklar en fazla 1000 tl. Eğer onlar olmasa sen olmayacaksın..

  Ben olsam şefin yerinde müzisyenleri toplar inerdim ama maalasef ülkemizde bazı isimler mafya gibi olduğu için inanın o müzisyenler bir daha iş çok zor bulurdu.

  Yıldız olmasa da birçok müzisyene çalmışlığım vardır gecelik.
  Bizler konsomatris gibi takılır, geceyi tamamlarız verilen repertuvar doğrultusunda.

  Şimdi videoda 3 gündür çalıştıkları iddia ediliyor. Birinci sorum şu: 3 günde ne kadar çalışabilirsin?

  ikinci sorum belki de kendi kalibrenin altında müzisyen çağırmışsındır ekibine. Ucuza getirmek için yani 1000 tl değil de 500 tl vereceğin için ekip daha amatör olabilir?

  Her ne olursa olsun, her kim olursa olsun bu şekilde sahne ortasında müzisyeni azarlamaya hakkı yoktur. O çocuklar için çok üzüldüm. Keşke basıp inselerdi sahneden..

  Bu iş daha temiz bir şekilde çözülebilirdi.

  Mesela iyi niyetli bir yaklaşımla ufak bir ara verip kuliste ekiple toplantı yapabilirdi? Amaç şov olunca yaptığı terbiyesizliği alkışlayan bir sürü de seyirci çıkmış. Yazık..
  7 -1 ... rockonbaby
 2. 2.
  Yıldız a yakıştıramadım.
  2 ... simbaaa
 3. 3.
  Çirkef. Tek kelimeyle çirkef. Esas Cazgır bu, saz heyeti değil. O insanlar sayesinde ekmek yiyor. Sonrada ekmek yediği kaba pisliyor afedersin. Tıynetini cibilliyetini kalitesizliğini ortaya koyuyor işte. Tatlıses haklıymış meğerse.
  2 ... gazeloglu
 4. 4.
  Elemanlara ayıp etmiş o ayrı ama,

  -Siz için ben söylicem

  Tam aradığım hatun tipi.
  ... 1garipkuzeyli
 5. 5.
  Klasik ne oldum **lisi hareketidir.
  ... insan beser sasar
 6. 6.
  Kokojomboyu fazla kaçırmış belli.
  ... bisikletkiralayanadam