1. 1.
    türkiyede böyle insanlar da yaşıyor diye düşündürten durumdur. bu milletin feraseti oldukça burnumuzun boktan çıkması çok zor. bu kafa bu zihniyet bu dünya algısı ohooo türkiyenin işi çok zor.
    bas bas paraları leylaaya.

http://t24.com.tr/haber/y...basariz-nedir-yani,673831
    -6 ... kakandoboy
  2. 2.
    Yıldız Tilbe’yi gram sevmeyen bir insan olarak söylüyorum ki o açıklama bir ironi içeriyordu, %100 ciddiyet ile söylenmiş bir cümle değil. Bence asıl cehalet bunu anlayamamaktır.
    6 -2 ... boromirinborusu
  3. 3.
    hani nerede ironi kıvırmayın. bas bayağı para basın dolar basın demiş.
    -2 ... kakandoboy
  4. 4.
    yıldız tilbenin boku olamazsınız paralı ibneler.
    3 ... patisever
  5. 5.
    Kadın haklı dolar basalım. .d
    ... bir burcu geldi gecti burdan
  6. 6.
    Siz bu kadının nasıl bir kafada olduğunu hâlâ idrak edememiş durumdasınız. Ama biz onu seviyoruz, ordu kursun askeri olurum. O şarkı söylesin, sırtımda 50 kiloluk çantayla intikale çıkarım.

Anlaşamamak, anlaşılamamak üzerine.

yıldız tilbe cehaleti

ilgili video;

https://youtu.be/WQELpNYmeZI
    2 ... fokus
  7. 7.
    Halbu ki elli kere uyarmıştı kendini kafası güzelken girmeyecekti twittera.
    ... redkidin delikli golgesi
  8. 8.
    uyuşturucuya olan müptelalığı yüzünden torbacılara borçlu kalıp rezil olan biri bu.gerisini yazmayayım rezillik yanında az kalır.

ben demiyorum kimse itiraz etmesin canlı yayında ibo show, utanmadı.

elli kılığa girer ,uzaylı taklidi yapandeliliğe vuran ama kurnazı allah'ı olan karı ve kumar müptelası mustafa topaloğlu gibi.

bu da açın internet'i rezilliği görün.
    bunlar eskiden konuşamazdı çıksalar bile toplum önüne millet bunlara gülerdi.
    şimdi çıkmışlar akıl veriyorlar ..

ve kendilerine san'atçı diyorlar ne üretmişler ise..

alayı akp yağcısı alayı her türlü haltı yiyen ama dinden kitaptan milliyetçi kafadan ayrılmayan palavracılar.

ülküde bunlar itibarda ..
    gerisini siz düşünün.
    1 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    Katılmadığım yargıdır. Biliyor gibi görünen cahillerdense bilmiyor gibi yapan filozofları yeğlerim.
    2 ... zeus ama 10 watt