1. 1.
  Bu rapor doğduğunuz an Güneş, Ay ve Güneş Sistemindeki diğer gezegenlerin doğduğunuz yerden bakıldığı zaman görünen pozisyonlarına göre hazırlanmıştır. Gezegen ve yıldızların bu şekildeki yerleşimi bir daha tekrarlanmayacaktır. Yıldız haritanız, aynı fiziksel bedeninizi ve huylarınızı belirleyen genler gibi, diğer insanların da sahip olduğu bazı temel parçalardan oluşur ama bu parçaların bir araya gelişi tamamen size özgüdür.

  Astroloji, herkes için tek bir doğru yerine, kişilere özgün farklı doğruların olduğunu göstermeye çalışır. Böyle yaparak, bu yaşamda size verilen rolü bilinçli ve tam olarak yapabilmeniz ve sadece sizin sahip olduğunuz yeteneklerle dünyayı zenginleştirmeniz için gerekli ipuçlarını verir.
  2 ... nirvana
 2. 2.
  Ciddi ciddi ne olduğunu merak ettiğim haritadır. Şimdi internette bir sitede çıkan şeyleri okudum doğru geldi bana ama biraz da üzdü. Mesela Venüs'üm akrep olduğu için mi hiç yüzüm gülmeyecek? Hiç mutlu olmayacak mıyım? Günlük burç yorumlarına inanmıyorum ama burçların bence etkisi oluyor insanın kişiliği üzerinde. Ya da okuyup biz mi ona göre davranıyoruz bilemedim.
  Konumuza dönersek, döndük. Bence bunu işin ehli olanlar çıkarmalı. Yıldızname gibi bunun da korkunç tarafları yoktur umarım. Dandirik sitelerdeki yorumlara güvenmiyorum. Ortalık malı olmuş astrologlara da. Mesela ben de ay düğümü falan var. Herkes de var mı? Adı çok havalı geliyor şimdi ay düğümü deyince bir başkalık var gibi. Bu konuda bilgisi olan varsa beni bir aydınlatın lütfen.
  ... mutsuz ama bahtiyar
 3. 3.
  Insanlarin artik cok kolay ulasabildigi haritadir. Sadece dogum gununuzu ve saatinizi bilmeniz yeterli. Geri kalanini internet hallediyor.
  Evet burclara inanmayanlar insanlar 12 cesit insan mi var diyor. Dogum haritanizi incelediginiz zaman gezegenlerin hatta acilarinin bile size etkisi oldugunu gorursunuz demek oluyor ki 12 cesit insan degil farkli farkli kombinasyondan olusuruyoruz. 12 ev yerlesim var gunesi, ayi, merkuru venusu daha nicesi. Herbiri hayatimizdaki olayi simgeliyor. Zeka, duygusallik, iliskiler, maddiyat... Olaylar karsisinda nasil tepki vermeye yatkin oldugumuzu gosteriyor.

  Dipnot: hayat insanlari degistirebilir. Takinti haline de getirmeyin.

  Edit: Gonullu bu islerden anlayan varsa benim dogum haritami inceleyebilir.
  2 ... benseninhayalinim
 4. 4.
  diğer adı yıldıznamedir. günümüzün astroloji ve burçlar haritası .
  ... cescfranquez