bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Eyvah babam'da ünlenen ondan öncede bir çocuk programı sunan kemancı mı tiyatrocu mu tam bilinmeyen kız.
    5 ... hendrix
  2. 2.
    şimdilerde hazine aradıkları bir dizide adı ''yasak elma'' , ''eyvah babam''daki halinden eser olmadığını gördüğüm büyümüş olan kız . lakin eski hali öyle genç öyle masum şeker ve çok çok çok daha güzeldir ki. ne yazik ki biliyorum ki eski haline bir daha asla dönmeyecek olan oyuncudur kendisi aynı zamanda.
    2 -1 ... denizkestanesi
  3. 3.
    büyüdükçe çirkinleşen bir bayandır kendisi.
    10 -1 ... disco inferno
  4. 4.
    son oynadığı dizideki söylediği şarkılarla birçok kişiyi deli ettiğine inandığım oyuncu.
    3 ... darkness nights
  5. 5.
    bayadır görmediğim bi bayan. en son sıkıcı bi cocuk programı sunuyodu tabi bana göre sıkıcı. daha sonra ne yapıodur hiç bi fikrim yok. tam da cocuk aklımla ''lan bu abla bizim gözümüzün önünde serpildi ne de güzel'' derdim büyüdüğünü görmek nasip olmadı.
    4 -1 ... wholen
  6. 6.
    allah ım yarabbim, bu saflığı ve şirinliği nerden buldun da hepsini buna verdin? diyorum...
    iki kelime saflık ve şirinlik...
    ayrıca babası opera sanatçısı ümit asyalı dır. yıldız asyalı 17 eylül 1980 doğumludur...

not: ''lan ne alaka?'' diyebilirsiniz ama ben bu kızı devon aoki ye cok benzetiyorum. bu yüzden ikisinin de hastasıyım...
    4 ... gonul diyorum akil diyorlar
  7. 7.
    kendisi de sıfır beden modasına uyup hayli kilo vermiştir.

http://kelebekgaleri.hurr...2871&p=5&rid=2369
    2 -1 ... purplepain
  8. 8.
    jojoda koş dur adlı bir program sunan bayan kişidir.

ben izlemedim. kedi izledi.
    5 -2 ... spaltula
  9. 9.
    salak bir program bile sunsa insanı ekran başına bağlayan kişi.
    3 ... freddy kruger
  10. 10.
    ileride büyük bi sanatcı olacağına inandığım yetenek.
    2 -3 ... wolf55