1. 1.
    almanya da top koşturan milli takım oyuncusu.
    ... electronica
  2. 2.
    nedense yıllar önce bi ara hayranı olduğum futbolcu
    hayır yani bütün kızlar ilhan mansıza aşık olurdu ben niye yıldıraya taktıysam kafayı
    yakışıklı da diil ki
    hala anlayamadım o zmanki düşünce tarzımı
    ona ulaşmayı daha mı kolay gördüm nedir
    2 -1 ... undeuxtrois
  3. 3.
    1978 dogumlu hertha berlin'de oynayan almanya dogumlu türk milli takımı futbolcusu.
    1 ... oumar
  4. 4.
    okan ve emre ile hatta zaman zaman suat ile beraber beraber milli takımımızın götten bacak orta sahasını oluştururdu. şenol güneş japonya da yapılan dünya kupasında kendisine takmıştı maçta belli bir dakikaya gelindiğinde mutlaka kendisini çıkarırdı sahadan. ayrıca sevmem kendisini bir süre türkiyedeki takımları oyalamış ardından da türk takımlarının verdiğinin çok altına almanyadaki bir takımı tercih etmişti.
    ... purepain
  5. 5.
    herta berlin de kalıp kalmayacağına yönelik bir açıklama yapmayan ve bu sezon sonu sözleşmesi bitecek olan milli futbolcumuz.
    ... wake
  6. 6.
    galatasaray'a transferi tekrar gündeme gelen milli futbolcu.
    ... leoking
  7. 7.
    şampiyonlar liginde final oynamış tek türk futbolcusu.
    ... stromper
  8. 8.
    show tv muhabiri ile yaptığı röportajda "önümüzdeki geçen aylarda bir sakatlık yaşadım" şeklinde cümle kuran futbolcu. almanya'da yaşayan gurbetçi bir türk'ün türkçesi bu kadar mı körelir yahu..
    1 -1 ... salca
  9. 9.
    her sezonun üçte ikisinde gelecek sezon galatasaray veya fenerbahçe'ye transfer olacağı yazılıp çizilen yetenekli futbolcu. bir de topu ayağında fazla tutmayı sevmese tam olacak.
    ... shyer
  10. 10.
    yeni sezon için büyük ölçüde stuttgart ile anlaştığı iddia edilen milli futbolcu.
    ... blakkheim