1. ?.
    neredeyse imkansız olan durumdur. imkansız lan resmen. benim tam 6 tane yıldırım soyadlı arkadaşım var. kendisi bu konuyu sözlükte dile getir dedi, rica etti. ahanda getiriyorum.

edit : bazen insanları anlamak gerçekten zor oluyor. neden şu başlık eksilenir. eksileyen kutumu parlatsın. gerçekten sadece merak ettim. yoksa önemli bir durum değil.
    2 -1 ... kisitli mucadele
  2. 1.
    Ali isimli arkadaşa sahip olamamak kadar zordur.
    ... 3 oda 1 salon
  3. 2.
    harbiden lan güzel tespit. iki adet yıldırım soyadlı arkadaşa sahibim . mutluyuz ailecenek.
    ... pause break
  4. 3.
    yıldırım ın bulunmadığı yerlerde, yılmaz, demir, korkmaz, öztürk, kurt a bolca isabet edecek arkadaşa sahip olunması sebebiyle üzülmemesi gereken durumdur.
    ... lordofwords
  5. 4.
    yılmaz soyismi ile ençok kullanılan soyisim olması dolayısıyla yadırganmaması gereken durum.
    ... kukembles
  6. 5.
    istisnadır. yıldırım soyadının yanında bir de, özdemir olursa ohh tadından yinmez.
    2 ... sikvaruli
  7. 6.
    büyük eksiklik değildir zira yılmaz ve demir soyisimli arkadaşlarla; eksiklik giderilebilir.
    1 ... siddartha
  8. 7.
    alternatif başlık olarak;

(bkz: çelik soyadlı arkadaşa sahip olmamak)
    (bkz: yılmaz soyadlı arkadaşa sahip olmamak)
    ... ahmediburak
  9. 8.
    başka bir ülkede yaşayanlara mahsus bir özelliktir.
    ... calyx
  10. 9.
    ülkemizdeki en yaygın soyadlara bakıldığında yılmaz, kaya, demir, şahin ve çelik soyadlı bir arkadaşa sahip olmamaktan daha yüksek bir ihtimaldir.
    ... lefter bartu de souza