1. 1.
  beşiktaştaki başkanlığı boyunca ve şimdi dahi babasının gölgesinde kalmış ve onun sözünden çıkamamış demirören şirketler grubu başkanı.
  1 ... panstar
 2. 2.
  inegöllüdür kendisi. demirören nasıl demirören olmus bir arastırmak gerekir. buralarda* pek bir dedikoduları yapılıyor * nasıl kose olduklarına dair.
  2 -1 ... siberr
 3. 3.
  tüpçüdür kendileri. tipinide hep nedense sanayi tüpüne benzetirim.özellikle kafasını.
  13 ... palta
 4. 4.
  başkan olmadan önce pek sevdiğim,başkan olması için dualar ettiğim lakin başkan olduğundan beri inceden soğumaya başlayığ o soğuma hissini durduramadığım kişi.beşiktaşa karşı derin bir sevgisi vardır,eminiz bundan;ama sevgi karın doyurmuyormuş işte. (bkz: gelen gideni aratır)
  1 ... veritaserum
 5. 5.
  istifa etmesini beklediğimiz başkanımız. * ayriyetten klubu babasının direktifleriyle yönettiği konusulan baskan *
  ... otuzyedibucukekrantv
 6. 6.
  eski türk filmlerinde tavuğu ile dolaşan, mongolu oynayan bi amca vardı. o amcaya tıpatıp benzeyen amcanın ismi. tek eksiği tavuğu desem yalan söylemiş olmam.
  5 -1 ... eqin
 7. 7.
  mete inselele acayip benzeyen insan
  1 ... registerlater
 8. 8.
  nasıl olurda beşiktaş gibi büyük bir caimaa'yı zan altında bırakacak bir açıklama yapabilir anlamıyorum, bir fenerbahçeli olarak beşiktaş adına çok üzücü olduğunu düşündüğüm açıklamaları yapan asıl takımı galatasaray olduğunu düşündüğüm insan.

  (bkz: kıvır demirören sana da bu yakışır)
  -1 ... crypto
 9. 9.
  sözleri tepki çekince çevir kazı yanmasın olayına giren beşiktaş başkanı. sosyal olaylara bile tepkisiz kalmayan çarşı grubunun kendi takımını şampiyon yapamayıp galatasaray'ın şampiyonluğunu isteyen demirören'e ne cevap vereceğini merakla bekliyoruz.
  1 ... denizci cakabey
 10. 10.
  bir beşiktaşlı olarak galatasaray şampiyon olsun, bizde kupayı alalım. seslenişini desteklediğim bjk başkanı. napalım bizim umudumuz yok bari gs alsın şampiyonluğu fenere bırakmasın.

  hakemle bilmem neyle geldiler buraya kadar bari şampiyon olamasınlar.
  2 -7 ... evvesa
 11. yıldırım demirören Başlığındaki Önemli Entry'ler