1. 1.
  ultraslan'ın hayatında yaptığı en mantıklı eylemin beşiktaş'a faydalı olduğu gerçeğidir.

  yıldırım demirören kendi yıktığı duvarla her gün sınanmamak için tff başkanı olduğu günden bu yana beşiktaş'ı aşağı çekmek istemekte.

  adam talimat değiştirip futbolcumuza ceza verdi, hükmen galibiyetimizi göz göre göre vermedi. geldiğinden bu yana hakemlerin tehdidi altındayız. nefes alsak ceza yiyoruz.

  bu adam istese yusuf namoğlu'nun bir paragraf yazı ile görevden alır. eğer giderse renkliler mağdur olur, beşiktaş ve türk futbolu için de bayram olur.

  bastır ultraslan!
  4 -6 ... rauf
 2. 2.
  Rakamlar ortada. Adamlara 2 sene şampiyon olmamız nasi koyduysa unutamıyorlar. Lan sen demirorenle 11 kupa kazanmışsın.

  demirören öncesindeki 7 yılda gs: 4 kupa
  demirören sonrasındaki 7 yılda gs: 11 kupa

  demirören öncesindeki 7 yılda bjk: 6 kupa
  demirören sonrasındaki 7 yılda bjk: 2
  3 -5 ... forza besiktas
 3. 4.
  bırakın bu işleri.

  dünyada bunun bir örneği daha yok. ha eski başkanınız federasyon başkanıyken dahi şampiyon olamıyorsnız o sizin beceriksizliğiniz.
  3 -4 ... flat head
 4. 4.
  harf yanlışlığı olduğunu düşündürtmüştür.

  doğrusu: (bkz: yıldırım demirörenin istifası beşiktaşı yarar)
  3 -1 ... torunusamil
 5. 5.
  Bence Galatsarayı da yarar.
  ... ulamayandag
 6. 6.
  Flat çabuk unutmuş tff başkanı haluk ulusoy iken locada beraber üçlü çektikleri günleri.

  Demirören başta olmak üzere tff de ne kafar beşiktaşlı varsa alayı istifa edecek. En başta atadan dededen galatasaraylı yusuf namoğlu istifa edecek.
  -2 ... frekans
 7. 7.
  bence ali koç gelince her şey güllük gülistanlık olacak diyen fenerbahçelilerin yaşadığı hayal kırıklığını beşiktaşlılar da yaşar.
  tff başkanı mhk başkanı değişmesi bahane.
  1 -2 ... kafam bir milyon
 8. 8.
  (bkz: #40428915)

  kimse demiyor ki galatasaraylı adam federasyon başkanı olmadı diye. evet haluk ulusoy gs li idi bunu bilmeyen mi kaldı memlekette... velhasıl bitti gitti. velev ki dünyada eski başkanı veya aleni taraftarı olduğu aşikar olan bir kişi federasyon başında iken o takımın şampiyon olamaması kendi beceriksizliğidir suçu başkasında aramaya gerek yok.
  1 ... flat head
 9. 9.
  Heh işte ultrasucukcular da bunu anlamıyor flat. Demirören sayesinde iki kez şampiyon oldunuz diyor. Halbuki bakıldığında demirören zamanında en çok kupa kazanan galatasaray. Yanı onların mantığına göre demirören gs ye çalışmış amk. Tribünlerde “yıldırım demirören yeter” diye bağıran ilk taraftar beşiktar taraftarıdır.

  Amk gece yarısı kural değiştirip ceza alan bizimkiler tekmeye yumruğa en fazla ceza alan bizimkiler, dünyanın her yerinde hükmen galip sayılacakken maç tekrarı yiyrn bizimkiler ama sucukculara göre beşiktaş kayrılıyor.
  2 -2 ... frekans
 10. 10.
  her açıdan yarar. işallah dinimiz amin.

  bir de galatasaray zihniyetini nasıl da belli ediyor, diyor ki eski başkanınız tff'nin niye 2 kez şampiyon olabildiniz, bizim gibi şaibe yapın şike yapın diyor. her açıdan çürümüş zihniyet.
  2 -1 ... istebuarimaya